Rüyada Masaj Yapmak

Rüyada masaj yapmak rüyayı gören kişinin yeni bir aşka yelken açacağına ve bu aşk ilişkisinde mutlu olup çevresindekileri de bu anlamda destekleyeceğine delalet eder. Rüyada masaj yapmak aynı zamanda rüyayı gören kişinin yorgunluğuna da delalet eder. Rüya sahibi hem bedenen hem de ruhen yorgun olduğu için en kısa zamanda bir tatille ya da dinlenmeye ihtiyaç duyuyor olarak yorumlanır.

Rüyada Masaj yaptırdığını Görmek

Rüyada Sırt Masajı yaptırdığını Görmek rüyayı gören kişinin ruhen ve bedenen rahatlamak için sportif faaliyetlere yönelmesi gerektiğine delalet eder. Spora yönelmesi ile daha sağlıklı ve daha zinde bir insan olacağına yorumlanır.

Rüyada Sırt Masajı Yaptırdığını Görmek

Rüyada sırt masajı yaptırdığını görmek ve masaj da rahatlama hissetmek rüyayı gören kişinin borcu var ise bu borcu kapamak için gereken parayı kazanabileceğine, sırtından borç yükünü atacasına yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin huzur bulmaya, fakirlikten zenginliğe, ticari yatırıma da delalet eder.

Rüyada Ayak Masajı Yapmak

Rüyada ayak masajı yapmak rüyayı gören kişinin hayatındaki sıkıntılardan kurtulacağına, ayaklarına dolanan işlerin çözüme kavuşacağına, rahat ve huzurlu bir yaşama geçerek oldukça hafifleyeceğine yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyada ayak masajı yapmak kendini gizleye düşmana da delalet eder. Rüya sahibinin oldukça yakını olan bu düşmanın yakın zamanda kendini belli edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Kalp Masajı Yapmak

Rüyada kalp masajı yapmak iş yerinde terfi, işinde bol kazanç ve şansa yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre sıkıntılı günlere ve sırların ifşa olmasına da delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın