Rüyada Makine Görmek

Rüyada makine görmek, iyi günlerin yaklaştığına işlerin kolaylaşması ve hızla yapılmasını sağlayan her türlü tedbirin alınabileceğine işaret olarak yorumlanır. Herhangi bir makinenin işlediğini görmek işlerinizin hiç bir güçlükle karşılaşmadan yolunda gideceğine işarettir.

İşleyen makinenin kırıldığını, durduğunu veya bozulduğunu görmek, hayra yorulmaz. Çünkü makinenin işlemesini görmek, nasıl işlerinizin yoluna gireceğine işaret ediyorsa, böylesi de işlerinizin bozulacağına ve bütün gayretlerinize rağmen yolunda gitmeyeceğine işaret olarak yorumlanır.

Bir makine aldığınızı, yaptığınızı veya kurduğunuzu görmek, elinizdeki işlerinizin veya yeni bir teşebbüsünüz için faydalı tedbirler alacağınıza işarettir.

Rüyada görülen makine, işe ve sanata, iyi zamanların yaklaştığına işarettir. Rüya da normal bir durumda çalışan makine görmek, işlerin yolunda gitmekte ve gideceğinize işaretle tabir olunur. Rüyada çalışırken kırılan veya bozuk olan makine görmek, çok çalışmanıza rağmen plansız ve programsız çalıştığınızın ve bu sebepten de çalıştığınızdan elinize geçecek pek çok fazla karınız ve kazancınız olmadığına, veya olmayacağına işaretle tabir olunur. Rüyada, çalışmayan (bozuk) ve­ya çalışırken kaza yapmış bir makine görmek ise, pek iyiye ve hayra yorulmaz. Boşa vakit kaybetmekle tabir edilir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!