Etiket arşivi: rüyada bozuk makine görmek

Rüyada Makine Görmek

Rüyada makine görmek, iyi günlerin yaklaştığına işlerin kolaylaşması ve hızla yapılmasını sağlayan her türlü tedbirin alınabileceğine işaret olarak yorumlanır. Herhangi bir makinenin işlediğini görmek işlerinizin hiç bir güçlükle karşılaşmadan yolunda gideceğine işarettir.

İşleyen makinenin kırıldığını, durduğunu veya bozulduğunu görmek, hayra yorulmaz. Çünkü makinenin işlemesini görmek, nasıl işlerinizin yoluna gireceğine işaret ediyorsa, böylesi de işlerinizin bozulacağına ve bütün gayretlerinize rağmen yolunda gitmeyeceğine işaret olarak yorumlanır.

Bir makine aldığınızı, yaptığınızı veya kurduğunuzu görmek, elinizdeki işlerinizin veya yeni bir teşebbüsünüz için faydalı tedbirler alacağınıza işarettir.

Rüyada görülen makine, işe ve sanata, iyi zamanların yaklaştığına işarettir. Rüya da normal bir durumda çalışan makine görmek, işlerin yolunda gitmekte ve gideceğinize işaretle tabir olunur. Rüyada çalışırken kırılan veya bozuk olan makine görmek, çok çalışmanıza rağmen plansız ve programsız çalıştığınızın ve bu sebepten de çalıştığınızdan elinize geçecek pek çok fazla karınız ve kazancınız olmadığına, veya olmayacağına işaretle tabir olunur. Rüyada, çalışmayan (bozuk) ve­ya çalışırken kaza yapmış bir makine görmek ise, pek iyiye ve hayra yorulmaz. Boşa vakit kaybetmekle tabir edilir.

Rüyada makine görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda çok çalışıp alın teri ile güzel ve bereketli bol kazanç elde edeceğine, başarılar kazanacağına ve hedeflerine ulaşmak için tüm kapıları zorlayarak arzu ettiği yere kendi sayesinde geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında artan verimlilik sebebi ile yoğun bir iş temposuna gireceğine, üstündeki ölü toprağın atıp, kesine olan güveninin tazeleneceğine delalet eder.

Rüyada Makineyi Kullandığını Görmek

Rüyada makineyi kullandığını görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde işinde daha başarılı olmak için çeşitli eğitimler alacağına bu eğitimler ile de işinde daha başarılı olacağına delalet eder. Eğitimlerin yakın bir yerde olmasının yanı sıra şehir dışında olabileceğine de yorumlanır. Bunu yanı sıra bazı âlimlere göre rüyada makineyi kullanıldığını görmek, rüya sahibinin işsiz işe bir işe gireceğine, ağır bir iş de çalışacağına ya da iş koşullarında yoğunlaşma sebebi ile yorucu günler yaşayacağına da yorumlanıyor.

Rüyada Makine Operatörü Görmek

Rüyada makine operatörü görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında karşılaştığı ya da karşılaşacağı bir sorun ile ilgili olarak işi bilen bir kimseden yardım ya da fikir alacağına delalet eder.

Rüyada Makine Satın Aldığını Görmek

Rüyada makine satın aldığını görmek, rüyayı gören kişi iş yaşamında kendisi işini yapıyor ise iş alanını genişleteceğine delalet edip, çalışan kimse ise iş yerinde sorumluluğun artacağına fakat bu sayede gelir düzeyinin de yükseleceğine delalet eder.