Rüyada Makbuz Görmek

Rüyada makbuz yazdığınızı görmek,sakin rahat bir hayat süreceğinize ve kimseye yük olmayacağınıza işarettir.

Rüyada makbuz görmek, borçlanacağınıza ve gereksiz paralar harcayacağınıza işaretle tabir olunur. Bazı rüya tabircileri makbuz ile ilgili görülen rüyaları değişik şekilde yorumlamışlardır. Bunlara göre: Rüyasında bir makbuzun veya faturanın karşılığını ödediğini görmek, iyidir. Bu rüya iyiye ve hayra yorumlanır. Rüyasında makbuz veya fatura keserek sağa sola dağıttı­ğını gören kimse, işini ve iş hayatını genişletir, veya geniş­leteceğine işaretle tabir olunur. Rüyasında makbuz veya fatura kaybettiğini gören kimsenin, sevinçli ve müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada hayır işleri için para toplanan makbuzu görmek, iyilik ve hayra, sadakaya, helal kazanca işâret eder.

Rüyada, sağa sola fatura veya makbuz vermek, işinizin açılacağına ve gelişeceğine işarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayı olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatlı haberler alacağınıza işarettir. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder.

Rüyada bir makbuzun veya faturanın karşılığını ödemek, hayra alamettir. Rüyada, sağa sola fatura veya makbuz vermek, işinizin açılacağına ve gelişeceğine işarettir. Rüyada bir makbuzu veya faturayı olmayacak bir yere koyup kaybetmek kara haber beklerken çok tatlı haberler alacağınıza işarettir. Rüyada bir faturayı ödemeyi unutmak bir mesuliyetten kurtulmaya çalıştığınızı ifade eder.

 

Bir yanıt yazın