Rüyada Limon Toplamak

Rüyada limon toplamak dünyada maddi olarak hasat yapılacağına delalettir. Rüyada limon toplayan kişi çok hayırlı bir haber alacaktır. Bu haber onun uzun zamandır dilediği bir konuyla ilgili ya da uzun bir zamandır emek verdiği konuyla ilgilidir. Bu kişi büyük bir şans yakalayacak ve bu şans ile büyük kazançlar elde edecektir.

Rüyada Topladığı Limonları Yemek

Rüyada topladığı limonları yediğini gören kişinin hedefine ulaşmasına çok az bir vakit kalmıştır. Ticaretle uğraşıyorsa kâra geçip, bu kârın cüzdanına girme vakti gelmiştir. Bir arzusu varsa bu arzuya dair somut bir netice alacaktır. Fakat bazı tabircilere göre bu rüya tam tersi şekilde yorumlanır ve kinin bütün emeklerinin ziyan olacağı manasına gelir. Kişi zarara uğrayacak, hüzünlü zamanlar geçirecek, maddi olarak dara düşecek ve zor bir imtihan verecektir. Burada da kişinin rüyasında hissettiği duyguya göre yorum yapması daha uygundur.

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Rüyada limon ağacı görmek çok muhterem bir insana delalettir. Bu insan birçok güzel vasfı taşır. Güzel ve temiz yürekli, cömert, hayır işlerine kıymet veren, gözü tok, merhamet ve vicdan sahibi, adil ve doğruyu da yanlışı da söylemekten çekinmeyen bir kimsedir. Bu kişi ulvi bir maksatla hayatını sürdürür. Kendisi dışındaki insanları da düşünen, hayatın esas gayesini hep hatırlayarak yaşayan, bu özellikleriyle Allah rızasını da kazanan bir kimsedir.

Rüyada Limon Ağacı Dikmek

Rüyada limon ağacı dikmek kişinin manevi anlamda yatırımlar yaptığına delalettir. Bu kişi dünyada bazı maddi imkânlar kazanmak dışında, esas olarak ahreti kazanmak için adımlar atar. Bu sebeple de hem dünyaya hem ahirete yönelik çalışır. Güzellikleri çoğaltmak için emek verir. Bu emeğinin karşılığını da alacak olan bu kişi, evlatlarından yana da yüzü gülecek bir kişidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın