Rüyada Madeni Para Görmek

Rüyada madeni para görmek iki şekilde yorumlanır. Bazı yorumculara göre bu iyiye işaret değildir. Kişinin sevdiği biri ya da hayatında olan biri varsa onun tarafından çok sevilmediğine, ticaretle uğraşıyorsa işlerinin bozulacağına, bir hedefi veya amacı varsa bunların boşa çıkacağına yorulur. Fakat bazı yorumcular madeni para görmeyi iyiye yorar ve kişinin mülk edinmesi şeklinde tabir ederler. Problemli bir dönemin ardından gelecek ferahlığa, huzursuzluğun ardından gelecek ağız tadına, kavgalardan sonra sağlanacak barışa işarettir. Burada rüyayı nasıl yorumlayacağınız, rüyada hissettiğiniz ruh haline bağlıdır.

Rüyada Madeni Para Almak

Rüyada madeni para almak sıkıntı ve kayıplara delalettir. Kişi birinden madeni para alıyorsa onun yaşadığı problemlerin benzerini yaşayacaktır. Yani bir bakıma o kişinin sıkıntılarını paylaşacaktır. Eğer madeni para aldığı kişinin sağlık problemleri varsa bu problemlere benzer şeyler başına gelecektir. Rüyada alınan madeni paralar çok ise bu sıkıntının fazla olacağına işarettir.

Rüyada Madeni Para Vermek

Rüyada madeni para vermek, madeni para almanın tersine yorumlanır. Sıkıntıları üzerinde atacağına, şansın kişiyi bulacağına ve daha çok da zenginliğe alamettir.

Rüyada Para Atmak

Rüya bir kişinin hanesinden ya da cebinden para attığını görmesi sıkıntılarını da atacağı anlamına gelir. Bu kişinin daha önce arzu edip de gerçekleşmediği dilekleri gerçekleşecektir.

Rüyada Bakır Para Görmek

Rüyada bakır para görmek hayırlı değildir. Rüya sahibinin çevresindeki kişilerin ya da yakınında bulunan insanların dedikoducu olduğu ve kendi dedikodusunu yaptıkları manasına gelir. Bu rüyanın bir başka manası da yaşanacak münakaşalardır. Rüya sahibi yakınlarıyla ya da hane halkıyla büyük kavgalar verecek, huzursuzluklar olacaktır.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek de bakır para görmek gibi hayra yorulmayan rüyalardandır. Rüyasında altın para gören kişi bir çalışansa işini kaybedecek, eğer bir ticari işletmeye sahipse iflas edecektir. Rüyada görülen altın para her durumda yaşanacak büyük maddi sıkıntılara ve büyük para kayıplarına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın