Rüyada Kuzu Kesmek

Rüyada kuzu kesmek birçok şekilde tabir edilir fakat bu rüyanın bütün yorumları olumsuzdur. Rüyasında kuzu kestiğini gören kişinin hanesinde dert bitmez. Kimine göre bu dertler çocuklarıyla ilgilidir, kimi yorumculara göre ise eşler arasındaki büyük sıkıntılardır. Bu sıkıntılar boşanmayı düşünecek kadar büyüyebilir ve eşler ayrılmayı tercih edebilirler. Çocuklarından yana sıkıntı çekecekleri şeklinde de yorumlanan bu rüyada bencil ve menfaatperest evlatlar işaret edilir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı evlatlarla ilgili sıkıntılara yorarlar ama şunu eklerler. Bu sıkıntılar büyük meseleler hakkında olmayıp, ergenlik problemleri gibi dönemsel sıkıntılardır ve uzun vadeli değildir.

Rüyada Kuzu Almak

Rüyada kuzu aldığını ya da kendisine bir kuzu verildiğini gören kişi için bu rüya bir gebeliğin müjdesi olabilir. Ya da hanedeki çok sevilen bir kişinin gebelik haberiyle ev halkının bu sevince ortak olacağı manasına gelebilir.

Rüyada Kuzu Sevmek

Rüyada kuzu sevmek şefkatli bir anneye işarettir. Kuzu, rüyada evlat ile tabir olunur. Rüyasında bir kuzuyu sevdiğini gören kişinin evladına hasreti vardır. Göstermek istediği büyük şefkati vardır. Ya da büyük bir bağlılık ve şefkatle evladına bağlıdır.

Rüyada Ölmüş Kuzu Görmek

Rüyada ölmüş kuzu görmek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin emek verip büyüttüğü evladı ya da evlatlarından yana çok hırpalanacağı ve üzüntüler çekeceği manasına gelir. Bu evlat ya da evlatlar anne babaya karşı isyankâr tavırlar sergileyecek, incitmekten imtina etmeyecek, asiliklerle bildiklerini okuyacaklar… Başına buyruk bir hayat tarzı ile ailesini sürekli tedirgin ederek, ana baba hakkına girecek işler yapacaklar. Bu rüya bir anne ya da baba için evlattan yana çok üzüntülere gebedir. Büyük hüzünlere alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın