Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek rüya sahibinin bu günlerde sırtına binen yükün azalacağına, her işinde kolaylıkla geçecek bir döneme işaret eder. Bazılarına göre bu rüya zor zamanlarında yanında olacak, elinden tutacak, varlığını hissettirecek kişilerin etrafında bulunduğuna, bu kişilerin ona moral ve güç vereceğine delalet eder.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyada lens taktığını görmek rüya sahibinin birçok sorunla baş başa olduğuna ancak hayata daha geniş bakarak bu problemleri aşacağına, üstesinden geleceğine ve her sıkıntıyı çözeceğine delalet eder. Kişinin olaylara ve durumlara daha geniş bakarak daha kolay bir yoldan olaylara yaklaşacağına ve zaman kaybetmeden kısa yoldan çözümlerine ulaşacağına da işaret eder.

Rüyada Lens Kullanmak

Rüyada lens kullanmak kişinin başına gelen her sıkıntıdan sonra bir ders çıkaracağına ve sonunda aynı hataları tekrarlamayacağına, mutluluğun ve başarının sırrını her geçen gün çözeceğine, istediğine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyada lens satın almak rüya sahibinin bugünlerde bilgisini artırmaya yönelik bazı çalışmalar yapacağına, kendisini eksik gördüğü noktaları tamamlamak için girişimlerde bulunacağına, kurslara gideceğine ve kısa sürede kendisini geliştireceğine bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine ve işinde de daha başarılı olacağına delalet eder. Ayrıca kişinin yeteneklerini keşfedeceğine bunların üzerine gideceğine ve bu konularda ne kadar başarılı olduğunu görerek, çevresindekilere de göstereceğine, takdir kazanacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın