Rüyada Melekleri Görmek

Rüyada melekleri görmek kişinin iyi yürekli biri olduğuna, hiçbir işte çıkar amacı gözetmediğine, saf bir kalbinin olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca insanlarda yardım etmeye çalışan, bunun için elinden geleni yapan biri olduğuna, kötülüğe dair hiçbir şeyin aklına gelmediğine delalet eder. Bu rüya her anlamda güzeldir ve kişinin iyi bir hayatının olacağına, her kapının kendisine açılacağına, yüzünün güleceğine, her daim olumlu şeylerle karşılaşacağına ve sıkıntıların artık geride kalacağına işaret eder.

Rüyada Melek Olup Uçmak

Rüyada melek olup uçmak kişinin hem dünya hayatını hem ahret hayatını en iyi şekilde yaşayacağına ve gerçek bir mümin olacağına delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin dualarının kabul olacağına, isteklerinin gerçekleşeceğine, hayallerinin gerçek olacağına işaret eder. Kişinin mutlu günler geçireceğine ve yüzünün her daim güleceğine işaret eder.

Rüyada Melek Dövmesi Görmek

Rüyada melek dövmesi görmek kişinin sağlıklı bir hayat yaşayacağına, hastalıklarının son bulacağına, şifasına kavuşacağına, her daim genç ve güzel kalacağına, yaşlılığını bile dinç ve hoş bir görüntü ile geçireceğine, herkesi kendine hayran bırakacağına ve gıpta ile baktıracağına işaret eder.

Rüyada Melek ve Şeytan Görmek

Rüyada melek ve şeytan görmek rüyayı gören kişinin bazen iyi biri olduğuna bazen de kötü yanını ortaya çıkararak insanlara kötü davrandığına, düşüncesiz ve bencil birine dönüştüğüne işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın