Rüyada Kurum Görmek

Rüyada kurum görmek hayra yorulmaz ve kötü olayların habercisi olarak yorumlanır.  Kişinin bu günlerde sıkıntı ve dert dolu zamanlar geçireceğine, problemlerin ardı arkası kesilmeyeceğine, rüya sahibinin başının çok ağrıyacağına delalet eder.  Ayrıca bu rüya bolluk ve bereketin azalacağına, maddi kaynakların biteceğine, kişinin parasal konuda daralacağına ve endişe dolu günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Soba Kurumu Görmek

Rüyada soba kurumu görmek bu rüya başarısızlıklara ve şansızlıklara yorulur. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı zorluklara, çok istediği halde ulaşamayacağı konuma, sürekli çıkan problemler nedeniyle sıkıntıya düşmeye, stresli bir iş yaşantısına delalet eder. Aksiliklerin rüya sahibinin peşini bırakmayacağına ve huzurunun kaçacağına işaret eder.

Rüyada Kurum Temizlemek

Rüyada kurum temizlemek kişinin bu günlerde işlerinin hiç olmadığı kadar iyi olacağına, hayatında bolluk ve bereketin hakim olacağına, elini attığı her işte şansının yaver gideceğine, kaderin yüzüne güleceğine, büyük başarılara imza atacağına sonunda iyi bir noktaya geleceğine de yorulur.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyada baca kurumu görmek rüya sahibinin maddi açıdan büyük bir zarara uğrayacağına, malından mülkünden eksileceğine, parasının bir anda ortaya çıkan masraflara harcayacağına ve işleri yoluna koymanın zaman alacağına yorulur. Bu durumun ailenin mutluluğunu olumsuz etkileyeceğine ve kişinin bir takım tatsızlıklarla yüzleşmek zorunda kalacağına da yorulur.  Ayrıca bu rüya hanedeki, tartışmalara, problemlere ve maddi zararı kapatmak için borçlanmaya işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın