Rüyada Kurtlanmak

Rüyada kurtlanmak hayra yorulmaz ve rüya sahibinin hayatındaki aksiliklere ve zorluklara da işaret eder. Kişinin maddi kayıp içine gireceğine, büyük sıkıntılara düşeceğine, her işinin ters gideceğine, şanssız bir dönemde olacağına, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine ve oldukça dertli bir süreç yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Vücudun Kurtlandığını Görmek

Rüyada vücudun kurtlandığını görmek kişinin bir hastalığa yakalanacağına, sağlık durumunun her geçen gün kötüye gideceğine, halsiz olacağına ve her geçen gün kendini daha halsiz hissedeceğine, neşesinden ve keyfinden olacağına delalet eder.

Rüyada Saçın Kurtlandığını Görmek

Rüyada saçın kurtlandığını görmek iyiye yorulmaz ve şansızlığın her daim etrafında olacağına, hiç işinin istediği gibi ilerlemeyeceğine, içinde bulunduğu durumdan bir türlü kurtulamayacağına, çaresiz bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Eli Kurtlanmak

Rüyada eli kurtlanmak kişinin zor günler geçireceğine, hanedeki bereketin azalacağına, maddi gelirinde azalma olacağına, borçlanacağına ve gün geçtikçe daha zorlanacağına, iş hayatında bozulmalar olacağına, aile bireyleri ile bazı kargaşaların olacağına, tartışmalar yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada Kurtlanmış Et Görmek

Rüyada kurtlanmış et görmek rüya sahibinin adım atacağı bazı projeler olacağına ancak sonunun iyi olamayacağına, kişinin yaptığı işlerin hayal ettiği gibi gitmeyeceğine, zor zamanlar geçireceğine ve fakirleşeceğine, işinden ve kazancından olacağına, kişinin başında bugünlerde dolaşan uğursuzluk olduğuna ve üstesinden gelemeyeceğine, sıkıntılı geçecek yorucu günlere delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın