Rüyada Kurtlanmak

Rüyada kurtlanmak hayra yorulmaz ve rüya sahibinin hayatındaki aksiliklere ve zorluklara da işaret eder. Kişinin maddi kayıp içine gireceğine, büyük sıkıntılara düşeceğine, her işinin ters gideceğine, şanssız bir dönemde olacağına, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine ve oldukça dertli bir süreç yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Vücudun Kurtlandığını Görmek

Rüyada vücudun kurtlandığını görmek kişinin bir hastalığa yakalanacağına, sağlık durumunun her geçen gün kötüye gideceğine, halsiz olacağına ve her geçen gün kendini daha halsiz hissedeceğine, neşesinden ve keyfinden olacağına delalet eder.

Rüyada Saçın Kurtlandığını Görmek

Rüyada saçın kurtlandığını görmek iyiye yorulmaz ve şansızlığın her daim etrafında olacağına, hiç işinin istediği gibi ilerlemeyeceğine, içinde bulunduğu durumdan bir türlü kurtulamayacağına, çaresiz bir hale geleceğine delalet eder.

Rüyada Eli Kurtlanmak

Rüyada eli kurtlanmak kişinin zor günler geçireceğine, hanedeki bereketin azalacağına, maddi gelirinde azalma olacağına, borçlanacağına ve gün geçtikçe daha zorlanacağına, iş hayatında bozulmalar olacağına, aile bireyleri ile bazı kargaşaların olacağına, tartışmalar yaşanacağına da işaret eder.

Rüyada Kurtlanmış Et Görmek

Rüyada kurtlanmış et görmek rüya sahibinin adım atacağı bazı projeler olacağına ancak sonunun iyi olamayacağına, kişinin yaptığı işlerin hayal ettiği gibi gitmeyeceğine, zor zamanlar geçireceğine ve fakirleşeceğine, işinden ve kazancından olacağına, kişinin başında bugünlerde dolaşan uğursuzluk olduğuna ve üstesinden gelemeyeceğine, sıkıntılı geçecek yorucu günlere delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Enes salli

Ruyamda vucudumda bir deligin oldugunu ve ordan kurt cikip geri girdigini gordum ve ben daha once bir yerde boyle bir video da izlemistim ama ayni gece bir baska kisi beni ruyasin da gormus evimin onunu ailemi kalabalik oldugunu insanlarin agladigini

Enes salli

Ruyamda vucudumda bir deligin oldugunu ve ordan kurt cikip geri girdigini gordum ve ben daha once bir yerde boyle bir video da izlemistim ama ayni gece bir baska kisi beni ruyasin da gormus evimin onunu ailemi kalabalik oldugunu insanlarin agladigini sizce nasil yorumlaya bilirim iyi sinide kotusunude soylermisiniz

Songül

Rüyamda 2 yaşlarında sarışın bir kız çocuğu vardı. Her tarafından kurtlar çıktı. Kız çok sakindi. Ben kaçtım. Kızın çocuklarıma bir şey bulaştıracak korkusuyla kızın üzerine kurtlar ölsün diye zehir döktüm. Bu rüyamı yorumlar mısınız?