Rüyada Lağım Faresi Görmek

Kötü niyetli kimselerle tanışılacağının ve kolay kolay o kimsenin niyetinin anlaşılmayacağının habercisidir. rüyada lağım faresi görmek rüya sahibinin malının çalınacağını, güvenilmeyecek insanlarla arkadaşlık edileceğini rivayet eder.

Rüyada Lağım Faresi Tarafından Isırılmak

Dikkatli olunmasını tavsiye eden bir rüyadır. Rüya sahibinin başına gelecek olumsuz bir olaya işaret eder. Hiç umulmadık bir yerden gelecek bu kötülükle rüya sahibinin zor durumda kalması ve günaha yönelmesi bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Rüyada Kanalizasyon Görmek

Alın teri ile kazanılmayan, helal olmayan nimetlere ve borçlu bir döneme işaret eder. Rüya sahibinin hak yolundan ayrılmaması ve bu süreçte tasarruf yoluna gitmesi, bu kötü durumların yaşanmasına ve haram yemeye engel olabilir.

Rüyada Fındık Faresi Görmek

Sıkıntılara işaret eden bir rüyadır. Zina ve hırsızlığa delalet olsa da başka bir tabirciye göre kötü niyetli kimselerden ötürü zorlu durumlarla baş etmek mecburiyetinde olmaya da alamet olarak kabul edilir.

Rüyada Deney Faresi Görmek

Rüya sahibinin güvendiği insanlara dikkat etmesi gerektiğine delalettir. İyi niyetli, güzel ahlaklı rüya sahibinin çevresindeki insanlara yardımcı olmak için elinden gelen her şeyi yaptığı ancak bu durumun suistimal edildiği rivayet edilir. Bu durumun hayatın herhangi bir alanında gerçekleşebileceği için rüya sahibinin özellikle bu dönemde dikkatli olması gerekebilir.

Rüyada Deney Görmek

Mantıksız atılımlarla yaşanabilecek maddi kayıpların habercisidir. Rüya sahibinin çok incelikli düşünmeden ve araştırma yapmadan yepyeni bir iş koluna atılacağı ve bu işin batacağı, geriye sadece borçlarla dolu bir sonucun kalacağı rivayet edilir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!