Skip to Content

Rüyada Darbe Görmek

Rüyada darbe görmek oldukça olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır ve hayra yorumlanmaz. Hiçbir anlamda olumlu bir içeriği yoktur. Bu rüyayı gören her anlamda ciddi bir hayal kırıklığı yaşar. Gerçek yaşamda ciddi yanılgılar içinde olur. Çevresinde güvenilir insan bulunmaz. Bulunduğu ortamlarda sürekli kötülükler olur. Beklemediği insanlardan büyük kötülükler görür ve ciddi anlamda hayal kırıklıkları yaşar. Kafasını kurcalayan bir sorun yüzünden sinir ve stres yaşar, gerginlikleri bitip tükenmez. Çevresinde yalan, dolan ile iş yapanlar yüzünden parasal sıkıntı çeker ve maddi kayıplara uğrar. Bu rüya aslında uyarıcı niteliği olan bir rüyadır ve aslında kişinin adımlarını doğru atmasını, kendisine ve çevresindekilere dikkat etmesi ve çevresinde onun mutsuzluğunu, hasedini isteyen insanların olduğuna dair bir işarettir.

Rüyada Darbe Yapıldığını Görmek

Rüyada darbe yapıldığını görmek de olumsuz anlamı olan bir rüyadır. Eğer kişi rüyasında darbe yapıldığını görürse bu en basit ifadesiyle intihal anlamına gelir. Yani bu tam olarak şu demektir: Kişinin bir anda hayatında olumsuzluklar olacağı, maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşayacağı, aile içinde bir takım farklı boyutlarda sorunların yaşanacağına dalalet eder.  Eğer kişi bir yatırım yaptı ise bu yatırımları heba olur ve kişi uzun bir süre mutsuzluk yaşar.

Rüyada Kafaya Darbe Almak

Kişi eğer rüyasında kafasına darbe aldığını görürse o zaman kişinin başına hiç ummadığı anda olumsuz şeylerin geleceğini gösterir. Bütün planları altüst olur ve kötü bir deneyim geçirir.