Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Görmek

Bu rüyayı gören kişilerin özellikle iş yaşamlarında belirledikleri hedeflerin uzun bir süre boyunca gerçekleşmeyip rüyanın görülmesinin ardından hedeflerini başaracakları şeklinde yorumlanır. Bir müjde niteliği taşıyan rüyada küs olduğun arkadaşını görmek sorunların, ruha yer etmiş üzüntülerin kara bulutlarının ortadan kalkacağına yönelik de bir işaret niteliği taşır.

Rüyada Küs Olunan Bir Arkadaşı Görmek

Rüya sahiplerinin karakteri bu noktada önemlidir. Dediğim dedik nitelikte davranışlarını değiştirmeyen kişiler için daha olası bir özellik taşıyan söz konusu rüyalar toplum tarafından ayıplanacaklar ve çevrelerinde eskisi gibi ilgi görmeyeceklerdir. Aynı rüya manevi yorumların bir devamı olarak gönül ilişkilerinin küllerinin yeniden alevleneceğine dair de yapılır.

Rüyada Küs Olunan Arkadaşla Barışmak

Böylesi bir rüyanın ardından rüya sahibinin gerçek hayatta alacağı bir karar yüzünden sıkıntıya düşeceği ve zararın neresinden dönülürse kar alınacağı bir zamana adım atacağı şeklinde yorumlandığı da olmuştur.

Rüyayı gören kişinin bekar olması durumunda bir evlilik sürecine girmesinin yakınlaştığı, yaşlı kimseler içinse akraba ilişkilerini yeniden gözden geçireceği birtakım husumetlerin habercisi olarak yorumlanan küs arkadaşla barışılması durumu kimi durumlarda terk edilmiş bir işe devam edileceği şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibinin bir tanıdığı üzerine istemeyerek bile olsa dedikoduda bulunması da bu rüyanın o kişi için pek de güzel günlerin yaklaştığını söylememesi önemlidir ki bu durumda dedikodusu yapılan kişiden helallik almak zarurettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (2)

ISMAIL KIRICI

Merhaba ben Ismail. Geçen gün yaklaşık bir aydır küs oldugum ve artik gorusmek istemedigim eski arkadaşımı gördüm. Kendisi kız. Üst üste iki gece gördüğüm
2 rüyam;

1) Onunla çarşıya çıkıyor geziyor tozuyor ve neredeyse hic durmadan sokakta parkta öpüşüyoruz. Kırk yıllık sevgili gibiyiz. Hiç utanmadan sıkılmadan sadece dolaşıyoruz ve dudaktan öpüsüyoruz.

2)Dün gece gördüm. Dersane gibi bir yere sınav olacak. Bizim fakultedekilerin onemli bir kısmı orada ben de gidiyorum ikinci kara çıkınca denk geliyorum bu arkadaşıma ve sonra benim çevremde dolanmaya başlıyor ben bir sinafa girince kapıda bekliyor. Sonra ben sinav baslamadan sınıftan tekrar çıkınca (tuvalet ya da hava alma gibi niyetlerle) benim kolumu tutuyor konuşmak ister gibi. Ben de o sırada kolumu çekip “Hayır sen istedin bunu sana ne değer verdiysem hak etmedin. Bundan sonra asla yanımda olmayacaksin. Yanında bir daha asla durmam” diyorum. Rüya bitiyor

Abdulselim karakuş

Benimle konuşmayan bayan arkadaşımla aynı yerdeyiz fakat konuşmasını istesemde nafile arkasında elinde bir bardak çay oturuyorum yüzüme bile bakmıyor orada çalışıyormuş fakat o anda işi bırakıp elleri ile yüzün deki saçlarını toparlayarak içinden ayrılır ken gördüm