Rüyada Küs Olduğun Arkadaşını Görmek

Bu rüyayı gören kişilerin özellikle iş yaşamlarında belirledikleri hedeflerin uzun bir süre boyunca gerçekleşmeyip rüyanın görülmesinin ardından hedeflerini başaracakları şeklinde yorumlanır. Bir müjde niteliği taşıyan rüyada küs olduğun arkadaşını görmek sorunların, ruha yer etmiş üzüntülerin kara bulutlarının ortadan kalkacağına yönelik de bir işaret niteliği taşır.

Rüyada Küs Olunan Bir Arkadaşı Görmek

Rüya sahiplerinin karakteri bu noktada önemlidir. Dediğim dedik nitelikte davranışlarını değiştirmeyen kişiler için daha olası bir özellik taşıyan söz konusu rüyalar toplum tarafından ayıplanacaklar ve çevrelerinde eskisi gibi ilgi görmeyeceklerdir. Aynı rüya manevi yorumların bir devamı olarak gönül ilişkilerinin küllerinin yeniden alevleneceğine dair de yapılır.

Rüyada Küs Olunan Arkadaşla Barışmak

Böylesi bir rüyanın ardından rüya sahibinin gerçek hayatta alacağı bir karar yüzünden sıkıntıya düşeceği ve zararın neresinden dönülürse kar alınacağı bir zamana adım atacağı şeklinde yorumlandığı da olmuştur.

Rüyayı gören kişinin bekar olması durumunda bir evlilik sürecine girmesinin yakınlaştığı, yaşlı kimseler içinse akraba ilişkilerini yeniden gözden geçireceği birtakım husumetlerin habercisi olarak yorumlanan küs arkadaşla barışılması durumu kimi durumlarda terk edilmiş bir işe devam edileceği şeklinde de tabir edilir. Rüya sahibinin bir tanıdığı üzerine istemeyerek bile olsa dedikoduda bulunması da bu rüyanın o kişi için pek de güzel günlerin yaklaştığını söylememesi önemlidir ki bu durumda dedikodusu yapılan kişiden helallik almak zarurettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın