Rüyada Laf Görmek

Rüyada biri size laf söylemişse lafı hatırlamışsanız, rüyayı o konuda ele almalısınız. Rüyada laf görmek rüya sahibi eğer kötü bir laf duymuşsa sevineceği bir haber alır. İyi bir laf duymakta mutlu haberdir. Evli biri bu rüyayı görmüşse eşler arasında bir problem çıkacağına işarettir. Beklenmedikleri anda aralarına kara kedi girecektir.

Rüyada Birine Laf Atmak

Tanıdığınız birine laf attıysanız gerçek hayatta o kişi ile bir konuşma yapacaksınız. Rüyada laf görmek şiddetli bir konuşmaya işarettir. dalga geçerek laf söylediyseniz konuşmalarınız dikkate alınmayacak. Sevdiğiniz birine laf attıysanız o kişiye özlem duyduğunuzu gösterir.

Rüyada Birinden Söz Duymak

Kendisiyle alakalı olarak kötü bir söz duyan kişinin aile hayatında bazı sırlar ortaya dökülecektir. Ailesi ve kendisi zor durumda kalacağı gibi bazı problemler ortaya çıkacak. Sıkıntılı günlerin yanı sıra ailesiyle birlikte bazı sorunları aşmak için gerekli tedbirleri alacaktır. Güzel bir söz duyduysanız bazı kişilerin tavsiyesini dinlemeniz gerektiğini gösterir. Bekar kişiler bu rüyayı görmüşlerse ortak arkadaşları aracılığıyla biriyle tanışacak ve mutlu olacak.

Rüyada Laf İşitmek

Size bazı haksızlıklar yapılmış ve bu haksızlıklar hayatınızı etkiliyordur. Yaşadığınız olumsuzluklara karşı mantıklı tutumunuzu korumaya çalışıyorsunuz. Çevrenizle bazı sorunlar yaşasanız da şimdilik durgunluk dönemi içindesiniz. Yakın bir zamanda bir haber alacak ve bu haber ile hayatınız olumlu yönde değişecek. Kısa kısa müjdeli haberler neticesinde iş hayatınızda değişiklik olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın