Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüya tabirleri içerisinde bu konu çeşitli yorumlara sebep olmakla birlikte söz konusu yorumların çoğu hayırlara vesiledir. Bekarlar üzerinden düşünüldüğünde, rüya sahibi bekar kızların kısmetlerinin açılacağı ve bu yönde tanıştığı hayırlı kişi ile ciddi bir ilişki çerçevesinde nihayetinde evleneceklerine delalet eder. Rüyada hamile olduğunu görmek dünya evine girmenin başlıca belirtisi olabilir ancak rüyayı gören kişinin yaşlı ve doğurganlığını yitirmiş bir kişi olması durumunda bu rüyanın tabiri daha çok maddi çerçevede yapılır.

Rüyada Gebelik Görmek

Eğer rüya sahibi yaşlı bir kadınsa gelecek zamanlardan birinde ekonomik darboğazdan kurtulacağını bu rüya vesilesiyle düşünebilir. Bereketin artacağı ve dönemine bakılmaksızın yoksulluğun biteceğine dair tabir edilen rüyada hamile olduğunu görmek gerçeküstü bir biçimde erkek üzerinden görüldüğünde daha farklı yorumlara yol açabilir.

Rüyada Erkeğin Hamile Olduğunu Görmek

Özellikle bunun manevi olarak erkekler üzerinde “sır saklama” durumunun belirtisi sayılması, halk arasında sıkça kullanılan bir şeylere gebe olma deyimi ile hemen hemen eş değer nitelikte tabir edilir. Sır saklayan rüya sahibi sırlarının ifşa edileceğinden dolayı çok fazla kaygı duyar ve bunun bir sonucu olarak stresli, sıkıntılı bir gündelik yaşama sahip olur. Eğer görülen kişi hamilelik bazında bir başkası ise bu durumda söz konusu rüyalar olumsuz olarak yorumlanır ve maddi manevi sıkıntıların uzun bir süre boyunca aşılamayacağına dair bir göstergedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın