Rüyada Halı Süpürmek

Kendisini, rüyasında evindeki halıyı süpürürken gören kimsenin hanesindeki problemlerin çözüleceği rivayet edilir. Eğer bu hanede maddi konularda yaşanan bir anlaşmazlık varsa, onun da çözümleneceğini delalet eder. Rüyada halı süpürmek yine rüya sahibinin kendi evinde gerçekleşiyorsa kötü sonuçlanacağı düşünülen bazı olayların, çok daha iyi bir biçimde sonlanacağı işaret edilir. Rüya sahibi mantıklı düşünerek adım atarsa, maddi gelirinin artacağı ve duygusal anlamda da kendisini daha iyi hissedeceği tabir edilir. Talihinin açılmasından ötürü bu dönem içerisinde, şans oyunlarına yönelerek umulmadık gelirler elde edilebilir.

Kendi hanesinde değil de başka bir yerde halı süpürdüğünü gören kimsenin uzun zamandır kafasını kurcalayan ve kederlendiği bazı konuları dertleşerek azaltacağı rivayet edilir.

Rüyada Halı Sermek

Rüyasında yere halı serdiğini görmek bolluk ve bereketi müjdeler. Bu rüya, rüya sahibinin makam, mevki sahibi olacağına, hayatında mutluluğa kolayca ulaşacağına delalettir.

Rüyada Halı Üzerinde Oturmak

Mesleki yaşamda yüksek mertebelere ulaşılacağını tabir eden bir rüyadır. Rüyasında halının üzerinde oturduğunu gören kimsenin, ansızın alacağı bir destek sayesinde refah düzeyini yükseltebileceği rivayet edilir. Eğer halı üzerinde tanınmayan biri oturuyorsa bu rüya, doğru yoldan ayrılmaya, günah işleneceğine delalettir.

Rüyada Halı Üzerinde Yürümek

Rüya sahibinin isteklerine adım adım yaklaşacağına delalet eden bir rüyadır. Planlarının gerçekleşeceği ve mutluluğa erişeceği rivayet edilir.

Rüyada Kadife Halı Görmek

Rüyada kadife halı dünyevi zevkleri tabir eder. Şöhret olmayı rivayet eder. Kadife halıda oturmak mutluluğa, bolluğa delalettir. Kadife halı üzerinde oturmak isteyip de oturamamak ya da kadife halı üzerinden kovulmak isteklerin gerçekleşmeyeceğine, kaybetmeye işaret eder.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın