Skip to Content

Rüyada Kusma Görmek

Kusma rüyaları pek iyiye yorulmaz. Rüyada kusma görmek yakın bir zaman içinde kötü günler geçireceğinizi gösterir. Sıkıntılarınız artacak ve bunalımlı günler yaşayacaksınız. Ciddi bir hastalık geçirecek olabilirsiniz. Sancılı dönem sizi biraz yoracak. Pişmanlık duyduğunuz olaylar unutmak istediğinize de yorumlanır. Zor durumda kalacak ve çevrenizden destek alamayacaksınız.

Rüyada Kusmaya Çalışmak

Kusmaya çalıştığınızı görürseniz rüya sahibi için hayırlıdır. Doğru yoldasınız ve hatalarınızı anladınız. Rüyada kusma görmek hayırlı sözler duyacağınıza işarettir. Etrafınızda sizi sevenler dolu. İç huzurunuzu sağlamaya çalışıyor ve kendinize güveninizi oluşturuyorsunuz. Güzel sözler duyacak ve müjdeli haberler alacaksınız.

Rüyada Kusarken Tıkanmak

Mal ve mülkünden bazı kayıplar yaşayacak olan rüya sahibi bir dönem sıkıntılı yaşam içinde olacak. Maddi değeri olan mallarınızın satışını yapabilir ya da borçlanabilirsiniz. Yakın bir zamanda sorunlu bir bebeğe hamile kalabilirsiniz. Çocuğunuz için devamlı doktora gideceksiniz. Hayır yapacakken son anda vazgeçecek ve karşı tarafı üzeceksiniz.

Oruç Olan Kişinin Kusması

Bu rüya hayırlı bir rüya olmayıp rüya sahibinin borçları olduğunu gösterir. Borçlarından kurtulmak için çevresinden yardım istemekte ama pek bir fayda görememektedir. Mal ve mülkünü yanlış işlerde harcayan kişi ile tabir edilir. Pişmanlıkları arttığı gibi aile içinde de huzursuz günler yaşayacak. Acı sözler duyabilir ve akraba gördüğünüz kişilerden yardım alamayabilirsiniz. Mantıklı hareket etmeli ve çevrenizdeki insanlara kırıcı kelimeleri terketmelisiniz.