Rüyada Kusan Birini Görmek

Genel olarak hayra yorulmayan rüyada kusan birini görmek kişinin yakın çevresinden birinin kıracağı pot yüzünden ya da saçma bir hareketi yüzünden kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Bu durumun rüya sahibinin o kişiyle görüşmeye ara vermesine sebep olacağı tabir edilir.

Rüyada Kan Kusan Birini Görmek

Yıllar boyu emek verilen işten, karşılık almaya, maddi anlamda gelişmeye işaret eder. Bekarlar için tanıdık ve güvenilen biriyle mutlu bir evliliğe delalettir.

Rüyada Bebeğin Kusması

Değişik tabirlere sahip olan rüyalardandır. Rüya sahibi tanıdığı bir bebeğin kustuğunu görmüşse, bebeğin gelecekte hakkaniyetli, güzel ahlaklı bir kimse olacağına işaret eder. Ancak tanınmayan bir bebeğin kustuğunu görmek kişinin hayatında günaha meyletmesine delalettir. Sır saklamamaya, güven duyulan konularda yanlışlar yapmaya ve harama göz dikmeye işaret eder.

Rüyada Mide Bulantısı Görmek

Karanlık bir rüyada mide bulantısı görmek gerçek anlamına yakın bir şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin sağlık problemleriyle karşılaşabileceğine delalettir. Bir başka sık karşılaşılan yorumda rüya sahibinin maddi anlamda zorluklar yaşayabileceği bir döneme gireceği tabir edilir. Ferah bir rüyada mide bulantısı görmek kişinin sıkıntılarından kurtulacağını müjdeler.

Rüyada Kusmak

Sıklıkla olumsuz tabirlere sahiptir. Rüya sahibinin üzücü haberler alacağı, sağlık problemleri yaşayabileceği rivayet edilir. Ancak rüyalar yalnızca bir olay üzerinden tabir edildiğinde tam olarak doğru sonuçlar vermeyebilir. Bu yüzden rüyada hatırlanan her detay büyük bir önem taşır. Örneğin ekmek kusmak, sevilen kişilere yanlış yapmaya, su kusmak, haram kazanca, safra suyu kusmak, hata yapmaktan korkmaya, inci kusmak ise hak yolunda olmaya alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın