Rüyada Merdiven Silmek

Meslek hayatında önemli bir dönemde olan rüya sahibinin atacağı adımların isabetli olacağı ve beraberinde güzel bir gelişim yakalanacağı tabir edilir. Rüyada merdiven silmek kişinin vereceği kararların mantıklı, isabetli olması ve biraz da şanslı olmasından ötürü hedeflerine ulaşacağına delalettir.

Rüyada Merdiven Yıkamak

Üzerinde planlar yapılan bir iş ya da durumun iyileştirilmesi, gelişmesi adına yeni bir yöntem denemeye delalettir. Rüya sahibinin bu duruma özenli yaklaşımı sayesinde hem mevzu bahis olan konuyu hem de yaşamını derinden etkileyecek adımlar atacağı tabir edilir.

Rüyada Duvar Silmek

Geçmiş zamanlarda yapılan yanlışlardan ötürü derin bir vicdan azabına işaret eder. Kendisini ve çevresindekileri kandırmayı başardığı bir dönemin pişmanlığını taşıyacağı ve dargınlıklara sebep olan bu durumun değişmesi adına adım atacağı tabir edilir. İyileştirme çabalarının er ya da geç karşılık bulacağını, pes etmemesini rivayet eden bir rüyadır.

Rüyada Yerleri Silmek

Ön yargılı olunduğuna işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresindeki insanlar hakkında sahip olduğu ön yargılara bağlı konuşmalar ve tavırlar sergileyerek, kendini kötü bir duruma düşüreceği ancak kısa bir süre içerisinde hatalı olduğunun farkına varacağı tabir edilir. Yanlışını telafi etmek adına çaba göstereceği ve sonunda bu durumu tatlıya bağlayacağı rivayet edilir.

Rüyada Masa Silmek

Genel anlamıyla meslekte ya da ilgilenilen alanda başarılı olmaya işaret eder. Evli olmayan erkekler için bu rüya, erken yaşta birikim yapmaya, yapılmış olan birikimlerle ileriki dönemlerde refaha erileceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın