Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Hayırlı rüyalardan kabul edilen rüyada kuru kayısı görmek rüya sahibinin hayatına gelecek olan birçok güzelliğin müjdeleyicisidir. Maddi anlamda zorluk çeken kimselere refahı, hasta olanlara şifayı, bahtsızlara talihi rivayet eden bu rüya aynı zamanda hanenin bereketleneceğini tabir eder. Dünyevi hayattan arzulanan her dileğin hayırlı bir vakitte gerçekleşeceğinin temsilidir.

Rüyada Kuru Kayısı Yemek

Rüyasında kuru kayısı yiyen kişinin süregelen sıkıntılarının kısa bir vakitte son bulacağı ve güzel gelişmelerinin haberlerini alacağı rivayet edilir. Çekilen dertlerin, cefaların bir anlamda ödülünün alınacağına işarettir.

Rüyada Kayısı Görmek

Genelde sebze veya meyveler, rüyalarda görüldükleri mevsimlere göre tabir edildiği için bu rüya kayısı mevsiminde görüldüğünde güzellikleri müjdeler. Eğer mevsimin dışında bir dönemde kayısı görülmüşse bu rüyanın görüldüğü dönemde can sıkan problemlerin yaşanacağı tabir edilir.

Rüyada Kayısı Toplamak

Aydınlık bir rüyada kayısı toplamak sıklıkla olumlu bir şekilde tabir edilir. Meslekte yükselmeye, hanede güzel ahlaklı eşe ve huzura, bolluk ve berekete işaret eden bu rüya beklenti taşınan bazı durumlardan olumlu sonuçlar alınacağını rivayet eder.

Rüyada Kuru İncir Yemek

Talihli bir sürecin habercisi olan rüyada kuru incir yemek rüya sahibinin talihinin açılacağına ve hane gelirinin artacağına delalettir. Rüyada görülen kuru incirde kurtlanma varsa bu rüya hane hakkında kulis yapan, laf çıkartan kimselerin habercisidir. Bekar kimseler adına bu rüya kısa bir süre içerisinde izdivaca doğru atılacak ilk adımları simgeler.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Azize

Kızımla birlikte dar ve uzun bir tünele girdik. Tünelde sıkışmadık. Oradan bir çuval dolusu kuru kayısı ve gül kurusu topladık. Çok rahat şekilde tünelden çıktık. Çuvalın ağzı da ip ile dikilmişti. Bu rüya ne anlama gelir?