Rüyada Kuş Yumurtası Görmek

Büyük kuşların yumurtasını görmek çok hayırlı olup, iş hayatında büyük kazançlar yaşanacağını müjdeler. Rüya sahibi planlı biri olup iş hayatında yeni atılımlar gerçekleştirir. Küçük kuş yumurtası görmek ise aile içinde huzura işaret eder. Rüya sahibi uzun bir ömre sahip olacak ve mutlu bir yaşamı olacaktır.

Rüyada Büyük Kuş Yumurtaları Görmek

İş hayatında başarıyı simgeler ve çok büyük iş ortaklıkları sonucunda iş yaşamının düzene gireceğini gösterir. Maddi kazancı artacağı gibi yakın bir zaman içinde önemli terfilere de gelecektir. Aile içi yaşamı da düzene girecek ve sorunları ortadan kalkacaktır.

Rüyada Kuş Yumurtasını Kırdığını Görmek

İş yaşamının yanı sıra aile içinde de yaşanılacak olan huzursuzluklara işarettir. Rüya sahibini sıkıntılı bir dönem bekliyor ve bu dönem içinde maddi kayıplar yaşayacaktır. Sosyal hayatı da bozulacak ve yakın arkadaşları ile sorunlar yaşayacaktır. Bir dönem yakın çevresi ile kırgınlıklar yaşayacaktır.

Rüyada Kuş Yumurtasından Yavru Çıktığını Görmek

İş yaşamında önemli gelişmeler yaşayacak olan rüya sahibini güzel gelişmeler bekliyor. Borçlarından kurtulacak ve maddi kayıplarını tekrar kazanacaktır. Aile içinde yaşadığı sorunlar biteceği gibi huzur dolu günler rüya sahibini bekler. Büyük kazançlar elde edecek ve birlikte olduğu kişiyle çok hayırlı bir aile yaşamı sürdürecektir. Rüya sahibi bereketli ve şanslı bir dönem içine gireceği gibi tüm istek ve hayallerine de kavuşacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Cavide Karakoç

Rüyamda gökyüzünden kucağına yumurta düştü. Elime aldım kırıldı. İçinden kuş yavrusu çıktı. Sonra bu bebek oldu çok sevdim karnını doyurmaya başladım. Eve götürdüm. Yorumlar mısınız?

Gülistan

Merhaba. Rüyamda kuşun yumurtaları vardı. Yuva da yumurtalarda suyun icimde idi. Ben izliyordum. Ve yumurtalar kırılıp içinden yavrular çıktı. 2, 3 kere. Yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Gülistan

Merhaba. Rüyamda kuşun yumurtaları vardı. Yuva da yumurtalarda suyun icinde idi. Ben izliyordum. Ve yumurtalar kırılıp içinden yavrular çıktı. 2, 3 kere. Yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.