Rüyada Bağcık Görmek

Rüyaların bilinçaltında var olan düşüncelerden yola çıkarak görüldüğü biliniyor. Gün içerisinde yaşanan olaylar ve zihinde var olan düşünceler nedeniyle rüyada çeşitli unsurlar görülebilir ve bunlar rüya alimlerinin görüşlerine göre tabir edilebilir. Rüyada bağcık görmek de birçok alim tarafından yorumlanmıştır. Rüyasında bağcık gören kişi, işinde iyi bir başarı elde eder, ancak bu başarısını kıskanan birilerinin olacağına işaret edilir.

Rüyasında bağcık gören kişi, ayakkabılarının bağcığına sıkı bir düğüm atıyorsa, bu yapacağı işlerde sağlam başarılar elde edeceği anlamına gelir. Ancak etrafında başarılı olmasını istemeyen kişilerin varlığının da göstergesidir. Özellikle rüya sahibi bir kadın ise iş yerinde bulunan diğer kadın çalışma arkadaşlarına karşı dikkatli olması ve sırrını vermemesi önerilir.

Rüyada Düğüm Açmak

Rüyasında bağlı bir ipin düğümünü açtığını gören kişi, tahmin edilebileceği üzere çok zorlu olan bir işin üstesinden başarıyla gelir. Düğüm açma sırasında yaşadığı zorluklar, aslında o işi başarmak için harcadığı zamana ve emeğe işaret eder. Rüyada düğüm açmak, bazı alimler tarafından kısmetin açılması şeklinde de yorumlanır.

Rüyasında sıkıca bağlanmış bir ipin düğümünü açtığını gören kişi, bekarsa yakın zamanda evlenme durumu söz konusu olabilir. Evli ise geliri artar ve parası bereketlenir. Rüyasında düğümü açmaya çalışıp bir türlü açamadığını gören kişi ise, büyük emek verdiği bir işin sonucunda beklediği başarıyı elde edemez ve çabaları boşa gider.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın