Rüyada Kuş Olmak

Rüya sahibi için kazanç ve bereket olarak yorumlanır. Rüyada kuş olmak bir yandan da olumsuzlukları gösterir. Rüya sahibinin evinde hasta varsa ölüme işaret eder. Kuş büyük ise hayırlı bir kazanç kapısıdır. Güzel bir kuş olduğunu görürse iyi bir mevki içinde olacak ve herkes saygı duyacaktır.

Rüyada Büyük Kuş Görmek

Rüya sahibinin geliri artar ve hanesine rızık dolar. Makam ve mevki sahibi olacağı gibi iş hayatı kısa süre içinde düzene girer. Sıkıntıları sona erecek olan rüya sahibini güzel bir hayat bekliyor. Maddi sıkıntılar ile beraber aile içi sorunlar çözüme kavuşacak ve rüya sahibi güzel bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Kuş Olup Konuşmak

Güzel bir rüya olup kişinin olgunluğa erişeceğini gösterir. Toplum içinde karmaşa olarak yorumlanan bu rüya sıkıntıyı da gösterir. Ses güzel ise sorunlardan kısa sürede kurtulur. Ses çirkin ise belaya bulaşır ve hayatı olumsuz etkilenir. İş ve özel yaşamı bir süre karışabilir.

Rüyada Beyaz Kuş Olduğunu Görmek

Rüya sahibi çok şanslı ve bereketli biridir. İş hayatında büyük sürprizler rüya sahibini bekliyor. Kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacak ve maddi zorluklarını yok edecektir. Aile içinde yaşadığı huzursuzluklar son bulacağı gibi ailesiyle hep mutlu olacaktır. Evli olanlar için güzel haberler olduğu gibi çocuk bekleyenler yakında hayırlı bir erkek çocuğuna sahip olur. rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmet ile evlenir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Nur

Hapishanede olan eşim şöyle bir Rüya görmüş dar bir koridor da yürüyen kendisini dışardan İzleyici olarak seyrediyormuş daha sonra koridorda yürüyen kendisi izleyici olan kendisinin önüne gelince güvercinden zayıf bir kuş olup kanatlanıp uçmuş. Acil cevap verebilirseniz çok sevinirim inşallah hayırlı bir yorum çıkar