Rüyada Kuş Sürüsü Görmek

Rüyada kuş sürüsü görmek, rüyada kuş görmeğe benzer özelliklerde açıklanır. Kişinin özgürce hareket etme, başka diyarla gezme, yeni insanlar tanıma, mevcut hayatından uzaklaşma düşüncelerinin rüyadaki karşılığına tekabül eder. Rüyasında kuş sürüsü gören kişi gerçek hayatında da uzun bir seyahate çıkmak niyetindedir.

Rüyada kuş sürüsü görmek çoğu kez iyi talih şeklinde anılır. Rüyada görülen her simgenin biçimi, şekli, hali veya ortam durumu gibi detaylar rüyanın bütün olarak doğru yorumlanmasına da etki eder. Rüyada görülen kuş bazen yolculuk, sevinç olabildiği gibi kişinin önlem almasını gerektirecek kötü bir süreci de gösterebilir.  

Rüyada Göçmen Kuş Sürüsü Görmek

Rüyada göçmen kuşların sürü halinde uçtuğunu görmek; çoğunlukla uzak diyarlara, gurbete gitmeye yorumlanır. Rüyada göçmen kuşların rüya gören kişiye doğru uçtuğunu görmek ise uzaktan gelecek kişi veya kişilere yorumlanır.

Rüyada Küçük Kuş Sürüsü Görmek

Rüyada görülen küçük kuş sürüsünün haneye gelmesi, kişinin sevineceği haberler almasına, küçük kuş sürüsünün haneden çıktığını görmek, yakında hanede bir düğün yaşanacak olduğuna, çok sayıdaki küçük kuşun uçup gözden kaybolması, kaçırılacak bazı fırsatlara yorumlanır.

Rüyada Yırtıcı Kuş Sürüsü Görmek

Rüyada yırtıcı, yabani kuş sürüsü görmek; husumete, karanlık işlere, kötülüğü görülecek bir olaya işaret sayılır. İyiye yorulmayan bu rüyada yırtıcı kuşlar tarafından gagalandığını görmek de düşmanca tavırlara maruz kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Muhabbet Kuşu Sürüsü Görmek

Rengarenk muhabbet kuşlarının sürü halinde uçtuğunu görmek; rüya gören kişinin sosyal faaliyetlerinin hızlanacağı, yeni ve neşeli ortamlara gireceğini simgeler. Rüyasında muhabbet kuşu sürüsüne katıldığını gören kişi kendisini çok yakında bir dost grubu içerisinde bulur.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Seher aydogan

Gökyüzünde kuş sürüsünün kalp şekli vermesini gördüm. Neye işaret olabilir?

Eda ateş

Araba ile giderken kuş sürüsünün üstumuzden geçtiğini gördük ve rüyada iken kuşlar göç ediyo büyük yağmur gelecek demiştik

Ceylan baguc

Ben rüyamda kuşların yuvalarını alıp gökte bir sürü kuş gördüm hepside yuvalarını Slip uçuyor lardi bir baktı mi bir tanesi komşunun bahçesine konuştu altından yuvası vardı ordada etrafta üzülme vardi