Rüyada Kuş Vurmak

Rüyada kuş vurmak, rüyada kuş görmek ile ilgili bir rüya; insanın iç dünyasındaki bazı sıkıntıların bilinçaltındaki resmidir. Rüyalardaki kuş sembolü; isteklerini gerçekleştirememekten duyduğu kaygıları, kişinin davranış ve hareketlerini kısıtlayan bir takım sorunları olduğu ve bunları aşmak için verdiği mücadele olarak açıklanır.

Rüyada kuş vurmak ile ilgili tam bir yorumda bulunabilmek için detaylar önemlidir. Rüyada görülen kuşun türüne, büyüklüğüne, durumuna bağlı olarak rüyanın yorumu değişebilir. Çoğu rüya tabirlerinde rüyada kuş vurmak; maddi anlamda ele geçirilecek imkanları en iyi şekilde değerlendirmeye, refah seviyesinin yükselmesine, mutluluğa işaret sayılır.

Rüyada Kuş Avlamak

Rüyada kuş avlamak; kişisel kabiliyetleri kullanmak için en uygun zamanın geldiğine bir işarettir. Resmi statüde çalışanlar için kıdem veya gelir artışına, ticaret erbabı için satışlardan yüksek miktarda kâr elde edileceğine, özel hayatta şansa tabir edilir. Rüya gören kişi bekar ise; bir kısmeti çıkacak, evli ise huzur ve saadeti artacaktır. Bazı tabirlerde ise kuş avlamak; ticaret yapan için hileye, rüyada kuş avlayan bir avcı görmek, hilebaz kimse ile iş yapmak mecburiyetinde kalacağınıza yorumlanır.

Rüyada Büyük Kuş Vurmak

Rüyada büyük kuş vurmak; açık renklerde ise zengin bir insandan gelecek yardıma, ticarette büyük kazanç sahipliğine, bir yöneticilik rütbesine yorumlanır. Rüyada görülen büyük kuş alaca renkli ise karmaşık işlere, siyah ise kötü gidişe, ölüme işaret eder. Rüyada güzel bir kuş sevinçli haberlere, çirkin ve yırtıcı kuşlar, üzücü haberlere, büyük su kuşu görmek ise deniz yolculuklarına veya özel bir göreve tabir edilir.

Rüyada Küçük Kuş Vurmak

Rüyada küçük kuş vurduğunu gören kimse küçük sevinçler yaşar, sevindirici haberler alır. Küçük kuşların gruplar halinde uçtuğunu görmek; saltanata, özgürlüğe, kuşların seslerini duymak; mutlu haberler, müjdeler almaya yorumlanır.

Rüyada Kuş Tutmak

Rüyada kuş tutmak veya bir kuşu rüyada kuş yakaladığını görmek; beklediğiniz, aradığınız şansı sonunda bulacağınıza veya gerçek yaşamda yapabileceğiniz çok daha iyi ve önemli işler var iken düşüncelerinizi, hayallerinizi frenlediğiniz, vazgeçtiğiniz anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın