Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Rüyada kuru fasulye yemek; helal kazanca, şansa ve hayırlı haberlere işarettir. Gerçek hayatta sevilen bir yemek olan kuru fasulye rüyada iş hayatı veya gelir yaratmak ile ilgili semboller arasındadır. Rüyasında kuru fasulye yediğini gören kişi için; emek sarf edilen bir işe ortak olmaya, şans ve kısmetin çoğalacağına, aile ve sosyal hayatında ihtiyaçlarının karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada kuru fasulye yemek; bazı rüya yorumlarında menfaatinize göre olumlu haber almaya, güçlü bir maddi kaynağın varlığına, büyük bir nimet elde edilmesine veya değerli bir hediye almaya işaret sayılır. Rüyada kuru fasulye yemek; bazı rüya tabirlerinde üzüntüye işaret edip iyi sayılmasa da nimet ile ilgili rüyaları hayra yormakta yarar vardır.

Rüyada Kuru Fasulye ve Pilav Yemek

Rüyada lezzetli bir yemek yenmesi işlerin yolunda olduğuna, afiyet ve keyfin gani olacağına müjdedir. Kişi rüyasında kuru fasulye ve beyaz pirinç pilavını bir arada yediğini görür ise; çok büyük lütuf sahibi olacak ve dünyada bir derdi kalmayacak kadar şanslı bir hayatı olacaktır.

Rüyada Etli Kuru Fasulye Yemek

Rüyada görülen her çeşit etli yemek; yoksullar için zenginliğe, zenginler için ise görgü ve ilim öğrenmeye, gerekli olanı tamamlamaya delalet eder. Rüyada etli kuru fasulye yemek; zahmetsizce elde edilecek mala ulaşmaya yorumlanır.

Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Rüyada kuru fasulye pişirmek; birçok kişinin menfi olarak fayda bulacağı bir girişimde bulunmaya, kişinin etrafa yardımının olacağına, kazancın paylaşılmak üzere dağıtılacağına,  hayır ve sevap sahibi olmaya tabir edilir.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak

Rüyada iyi görünen kuru fasulye satın almak; yapılacak bir işte destek almaya, ticari bir ilişkiden sağlanacak paraya yorulur. Rüyada satın alındığı görülen kuru fasulyenin çürük, bozuk olduğunu görmek ise başlanılacak işten bir hayır çıkmayacağına ya da haset ve kıskançlık sahibi bir kimsenin varlığına hükmedilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ece

Arkadaşım beni yemeğe davet etmiş. Kuru fasulye pişirmiş. Bana o kadar büyük bir tabağa koymuş ki yedim yedim bitmedi. Baktım tenceredeki fasulye daha güzel görünüyor. Renkli tabağımdaki yedikçe bulanmış ama çok lezzetliydi. Arkadaşımın acelesi var gibiydi. Hemen yiyerek kalksam ben dedi. Masayı toplayarak işe gidecekmiş.Bana bir daha yemeği az koy daha yiyecek gibiysem ben isterim dedim. O arkadaşım da senin kalan tabağını saklama kabına koyayım, evde yersin dedi. Tamam dedim. Sonra bir baktım kuru fasulyeler, dolma bibere dönüşmüş. Bu rüyam ne anlama geliyor?