Skip to Content

Rüyada Kurtadam Görmek

Rüyada kurtadam görmek, rüyada gerçek dışı bir varlık görmek gibi kişinin hayatında birtakım endişeli durumların varlığına işaret eder. Rüyada, gerçekte asla var olmayacak bir varlığın görülmesi; kişinin ruh halinde kasvetli bir döneme, kaygılarının artmış olduğuna yorumlanır.

Rüyada kurtadam görmek; çoğu rüya tabicilerine göre ailesine, çevresine itimat etmeyen, kuruntulu bir insan olunmasından mütevellit, zarar görülecek işler içinde olmaya yorumlanır. Kimi yorumlara göre de bu rüya hayalperestliğe, olmayacak duaya amin demeye, ayakları yere basmayan işler peşinde olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kurtadam Olduğunu Görmek

Rüyada kendisinin kurtadam olduğunu görmek; güç ve itibar kazanılacağına, izzeti nefsini okşayacak sözler duymaya, aynı zamanda zalimliğe ve dostlar arasında başlayacak bir düşmanlığa, husumeti olan biri ile karşılaşmaya işaret olarak sayılır.

Rüyada Kurtadamdan Kaçtığını Görmek

Rüyada kurtadamdan korkup kaçtığını görmek; sinsi, hain, kurnaz bir düşmanın varlığı olarak yakınınızda olan, gerçek karakterini saklamayı başarabilen birine yorulur. Bazı durumda da bu; zor yollardan para kazanmaya tabir edilen bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Kurtadam Görmek

Rüya gören kişinin hem iyiliği hem gücü elinde bulunduran bir kişi ile karşılaşacağına ve bu insandan çok yarar göreceğine veya bir olay veya durum ile ilgili önemli haberler alınacağına işaret eden anlamlar içerir.

Rüyada Siyah Kurtadam Görmek

Rüyada görülen siyah ya da koyu renkli kurtadam; fena işlere, tedirgin olunan aile veya iş ilişkilerine, kötü sonuçlanacak hayırsız bir evliliğe yorumlanır. Siyah renkli, korkunç bir kurtadam tarafından saldırıya uğradığını görmek de çevreye karşı dikkatli olunmaya işaret eder.