Rüyada Kuş Öldürmek

Rüyada kuş öldürmek, son derece olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır. Asla hayra yorulmaz. Bu rüyayı gören kişi mal, mülk kaybeder, canını sıkacak olaylar yaşar. Yapacağı olumlu olmayan davranışlardan dolayı,insanların gözünden düşer, itibarını kaybeder, saygınlığını yitirir, iyi bir insana kötülük yaparak, çevresindeki insanların ciddi anlamda kalbini kıracağına, çalışma hayatında huzursuzluklar yaşayacağına, elinden bir miktar para çıkacağına işaret eden bir rüyadır. Tüm bu nedenler ile kuş görmek her anlamda olumsuzluk ifade eden bir rüyadır.

Rüyada Kuş İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada kuş son derece olumlu anlamlar içerdiği için rüyada kuş ile konuştuğunu gören, mevki sahibi olur, makam elde eder, yaptığı tüm girişimlerden olumlu sonuçlar elde eder, büyük başarılar kazanır, tüm bunların sonucunda mutlu mesut olur, Beklediği sevinçli haberi alır. Uzaklardan kendisini bekleyen mesajlara ulaşır.

Rüyada Göçmen Kuş Görmek

Rüyada göçmen kuş gören kimsenin hayatında bir takım değişiklikler olur, kuş ötüyorsa sevinçli bir haber alır, avcılıkla beslenen bir kuş görürse çevresinde dost gibi görünen düşmanların olduğuna, su kuşu görür ise neslinin genişleyeceğine, kendisinden türeyecek yeni bir neslin olacağına işaret eden yani genel anlamda olumlu bir rüyadır.

Rüyada Bir Kuşun Uçarak Geldiğini Görmek

Rüyada kuşun uçarak geldiğini görmek, her anlamda hayırlı ve güzel anlamları olan bir rüyadır. kişinin son derece mutlu olacağına, tüm sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Şans, mutluluk, sevgi gibi anlamlar içerir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Cemalettin

Rüyamda kafamda bir şapka vardı ve bir kuş uçuyordu. Kuş şapkayı kafamdan aldı ve ben de kuştan şapkayı geri aldım. Ardından bu işlem birkaç defa tekrarlandı. Sonrasında şapkayı çekip kuşu yere fırlatarak ayağımla bastım. Korku ile uyandım. Bu rüya ne anlama gelir?

Semih

Rüyada basketbol sahasında bir kuşun bana saldırdığını gördüm. Birkaç defa bana saldırmayı denedi ama kaçmayı başardım. En son saldırmasında ise onu tutup sıkarak öldürdüm. Basketbol sahasından dışarıya attım. Bu rüyam ne anlama gelir?