Rüyada Af Dilemek

Rüyada af dilemek rüya sahibinin kendisine yapılan kötülük ve haksızlıklara karşı bağışlayıcı olduğu, kendisini başkalarının yerine koyabildiği, bu vesileyle de insanları anlayıp dinlemeden haksız yere yargılamayan, gereksiz suçlamalardan kaçınan biri olduğu şeklinde tabir edilir. Bir diğer yoruma göre ise rüyada af dilemek, herhangi bir haksızlıkla karşılaşılabileceği ve bundan dolayı üzüntü duyulabileceğine işaret eder.

Rüyada Allah’tan Af Dilemek

Rüyayı gören kişiye yeni ve hayırlı kapıların açılacağına, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak rahata erip ferahlayacağına delalet eder. Bu kişinin Allah tarafından çeşitli şekillerde ödüllendirileceği anlamına gelir.

Rüyada Birisinden Af Dilemek

Rüya sahibinin hatalarının farkına varabilen, bunlardan ders alabilen ve özür dilemekten çekinmeyen olgun bir kişiliğe sahip olduğunu gösterir.

Rüyada Affedilmek

Affedildiğini gören kişinin günahlarının bağışlanıp  sevap kazanacağına,  birçok anlamda huzur ve mutluluk bulacağına, maddi manevi kazanç sağlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin makam, mevki ve statüsünün yükselebileceği şeklinde tabir edilir. Gerçek hayatta bir konuda suçlanmakta olduğu, kendisine karşı haksız ithamlarda bulunulduğu ancak bunlardan da kurtularak aklanacağını gösterir.

Rüyada  Birini Affetmek

Çok hayırlı bir rüya olarak değerlendirilir.Özellikle suçu sabit olan ve cezalandırılması gereken birinin affedilmesi, Allah tarafından büyük mükafatlara mazhar olunacağı anlamına gelir. Ayrıca rüya sahibinin yüce gönüllü, olgun, affetmeyi seven, insanlara bir şans daha veren birisi olduğunu gösterir. Bununla birlikte  gerçek hayatta birisini kırmış, üzmüş olunabileceği ve bundan dolayı vicdan azabı çekilmekte olduğu veya size haksızlık yapan varsa bu kişiyi de affedeceğiniz şeklinde de tabir edilir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın