Rüyada Kuru Soğan Görmek

Rüyada kuru soğan görmek hayra yorumlanmaz ve olumsuz anlamlar ifade eden bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi istemediği durumlar yaşar ve belli bir süre boyunca gözyaşı dökmek durumunda kalır. İstemediği durumlar yaşar. Rüyayı gören kişi, istemediği ve düşünmediği zorluklar yaşar ve buna bağlı olarak acı çeker, kendisini son derece huzursuz edecek laflar işitir ama rüyasında kuru fasulye gören kişi son derece güçlü bir kişidir, zorluklara hemen  boyun eğmez, bundan dolayı da onu kıskananlar, mutluluğuna göz dikenler çok fazladır ve bu insanlar onu mutsuz etmek için birçok şey yapar.

Rüyada Kuru Soğan Satın Almak

Rüyada kuru soğan satın almak hayra yorumlanmaz, kişinin çevresinden hayırlı olmayan, canını çok acıtacak laflar duyacağına, haksızlığa ve hakarete uğrayacağına işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Kuru Soğan Soymak

Kişi eğer rüyasında kuru soğan soyarsa kişinin kimliği ile alakalı olan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, dalkavukluk yapan, menfaatlerine göre hareket eden, gerektiğinde yalakalıktan kaçınmayan insanlara dair rüyadır. Hep kendi çıkarları peşinde koşan insanlara işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Çiğ Kuru Soğan Yemek

Kişi eğer rüyasında  çiğ kuru soğan yer ise o zaman elindeki her şeyin kıymetini bilen, küçük şeyler ile mutlu olabilen, kadere karşı gelmeyip, kendi inançları doğrultusunda yaşayan güzel bir insan olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın