Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek,  farklı biçimlerde yorumlanabilen bir rüyadır, hem olumsuz, hem olumlu olarak nitelendirildiği durumlar vardır. Farklı rüya yorumcularının, farklı ifadelendirme biçimleri vardır. Olumlu anlamına bakmak gerekirse rüyalarda yemek, kısmet olarak adlandırıldığından burada da kuru fasulye gören kişinin talihinin açılacağına, şansa dalalettir. Bir diğer rivayet kişinin kuru fasulye hastalığına yakalanacağına rivayet eder. Bunun yanında olumsuz anlamı olarak ise, kişinin kötü şansına, işlerinin planladığı gibi gitmeyeceğine, aksiliklerin yakasını bırakmayacağına, planladığı işlerin umduğu gibi gitmeyeceğine rivayet olunur. Bu yüzden bu rüyayı gören kişinin oldukça dikkatli davranması gerekir.  Sonuçta bu rüyayı gören kişi üzülür ve mutsuzluklar yaşar.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Kişi eğer rüyasında kuru fasulye yediğini görür ise bu oldukça hayırlara yorulan bir rüyadır.Bu rüyayı gören kişi, uzun zamandır beklediği haberi alır ve buna bağlı son derece mutlu olur, işleri istediği gibi gider, uzun zamandır haber alamadığı bir kişiden haber alır, yapmış olduğu işlerden hayırlı sonuçlar elde eder.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak

Kişi eğer rüyasında kuru fasulye satın aldığını görür ise o zaman bunun anlamı şudur: Aslında bu rüya bir ikaz niteliğindedir. Çevresinde dostum dediği bir insan tarafından aşırı derecede kıskanıldığına ve kendisinin başına gelebilecek olaylara karşı son derece dikkatli olmasını gerektiğini anımsatan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, çevresinden bir zarar görebilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın