Rüyada Kurtarılmak

Rüyada kurtarılmak olumlu anlam içeren bir rüyadır. Kişinin yaşadığı bir sorun karşısında çevresindeki insanlar vasıtasıyla yardım  alacağına ve bu istenmedik, canını sıkan durumdan kurtulacağına işarettir. Kişi kendisine güvenen insanlar sayesinde sorunlarını aşar ve refaha erer.Bundan sonra da kendisi için mutlu ve huzurlu günler başlar. Yani rüyayı gören kişi için son derece iyi şeylere işaret eden bir rüyadır mutluluk artık kapıdadır ibaresi yanlış ya da eksik olmaz. Kişi gerçekten kurtarılır. Bu arada kendini kötü yola sürükleyen, canını acıtan kişiler ile de bağlarını koparacağı anlamına gelen bir rüyadır. Bu anlamda da pozitif bir anlamı vardır. Yaşadığı beladan son anda sıyrılarak refaha erer.

Rüyada Yangından Kurtarılmak

Eğer rüyada kişi yangından kurtarıldığını görür ise başına gelecek büyük bir sıkıntı ve/veya beladan kendisine zarar verecek bir durumdan temelli olarak kurtulacağına işaret eder.  Önemli bir hayati tehlikeyi başından atar. Sevdiklerinin yardımı ile kötü günleri geride bırakır ayrıca son anda yaptığı bir yanlışın ceremesini ödemekten kurtulur. Yani bu rüyada son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Araba Kazasından Kurtarılmak

Kişi eğer rüyasında başına gelen bir araba kazasından kurtarıldığını görür ise bunun anlamı şudur: Başına gelen ve hayırlı olmayan bir durumdan kurtulur, bir müddet sıkıntı çektikten sonra karşılaştığı sorunların üstesinden gelir. Ya da ayrıca yapacağı bir değişiklikten son anda vazgeçer.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Suna

Rüyamda ailemi birileri tabancayla zehir sıkarak öldürüyor. Bir ben kalıyorum. Sonra tanıdığım bir erkek onları öldürüyor. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Deniz guldiken

Rüyamda karanlıkta bir uçurum kenarından düşecekken aniden zıplayıp kuru yaşlı yapraksız bir ağacın dalına tutundum. Aşağıya baktım, uçurum vardı. Korkudan imdat çığlığı attım Benimle eskiden küs olan çok sevdiğim birisi imdadıma yetişti. Bir ok fırlattı. Ağaca çengel gibi takıldı. Ok büyük bir metal yön işaretiydi. Ok ağaca saplandı. O arkadaşım geldi bana sarıldı. Yüreğim ısındı. Kendimi mutlu ve güvende hissettim. Beni hala çok seviyor diye düşündüm. Hayır olsun. Rüyamı yorumlar mısınız? O arkadaşım doktor ve benim de bir ayağım sakat.