Rüyada Kurtarılmak

Rüyada kurtarılmak olumlu anlam içeren bir rüyadır. Kişinin yaşadığı bir sorun karşısında çevresindeki insanlar vasıtasıyla yardım  alacağına ve bu istenmedik, canını sıkan durumdan kurtulacağına işarettir. Kişi kendisine güvenen insanlar sayesinde sorunlarını aşar ve refaha erer.Bundan sonra da kendisi için mutlu ve huzurlu günler başlar. Yani rüyayı gören kişi için son derece iyi şeylere işaret eden bir rüyadır mutluluk artık kapıdadır ibaresi yanlış ya da eksik olmaz. Kişi gerçekten kurtarılır. Bu arada kendini kötü yola sürükleyen, canını acıtan kişiler ile de bağlarını koparacağı anlamına gelen bir rüyadır. Bu anlamda da pozitif bir anlamı vardır. Yaşadığı beladan son anda sıyrılarak refaha erer.

Rüyada Yangından Kurtarılmak

Eğer rüyada kişi yangından kurtarıldığını görür ise başına gelecek büyük bir sıkıntı ve/veya beladan kendisine zarar verecek bir durumdan temelli olarak kurtulacağına işaret eder.  Önemli bir hayati tehlikeyi başından atar. Sevdiklerinin yardımı ile kötü günleri geride bırakır ayrıca son anda yaptığı bir yanlışın ceremesini ödemekten kurtulur. Yani bu rüyada son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır.

Rüyada Araba Kazasından Kurtarılmak

Kişi eğer rüyasında başına gelen bir araba kazasından kurtarıldığını görür ise bunun anlamı şudur: Başına gelen ve hayırlı olmayan bir durumdan kurtulur, bir müddet sıkıntı çektikten sonra karşılaştığı sorunların üstesinden gelir. Ya da ayrıca yapacağı bir değişiklikten son anda vazgeçer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın