Rüyada Kurtarmak

Riyayı gören kişi hayırlı ve güzel işler yapacak, karşılığını fazlasıyla alacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişinin kendisi gibi iyi niyetli ve temiz kalpli insanlarla karşılaşacağına işarettir. Rüyada kurtarmak, kişinin karamsarlıktan kurtularak rahata ve huzura ereceğine işarettir.

Rüyada Can Kurtarmak

Kişinin zor günler yaşayacağına, ancak bu zor günleri kendi gücü ile aşabileceğine işarettir.

Rüyada Birini Kurtarmak

Rüyada birisini kurtarırken kendisini gören kişi, aşılmaz zannettiği sorunlarından kurtulacaktır. Ayrıca ancak rüyasında görebileceği isteklerine kavuşacaktır.

Rüyada Yardım Etmek

Yardım etmenin rüyada görülmesi iyiye işarettir. Rüyayı gören kişi hiç beklemediği yerden çıkacak fırsatlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edecektir.

Rüyada Birine Yardım Etmek

Rüyayı gören kişinin her isteğine kavuşacağını gösterir. Rüyayı gören kişi uzun zamandan beri uğraştığı bir projede başarı elde edecektir.

Rüyada Hayat Kurmak

Rüyayı gören kişi güzel şeylerle karşılaşacak ve çok mutlu olacaktır. Ayrıca rüya sahibinin her isteği gerçekleşecek demektir.

Rüyada Yardım istemek

Rüyanın en geçerli tabiri dini tabirdir. Rüyayı gören kişinin manevi olarak yükseleceğine ve hak yolunda büyük işler yapacağına işarettir. Ayrıca rüyayı gönen kişi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edecek ve hayır duası alacaktır.

Rüyada Hayvan Kurtarmak

Gerçek yaşamda hayvanlara yardım etmek dinimizce sevabı çok olan bir olaydır. Aynı durum rüyada da geçerlidir. Rüyada evcil hayvan kurtardığını gören kişi gerçek yaşamda yardım görecek ve sıkıntılarından kurtulacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın