Rüyada Kuru Ot Görmek

Rüyada kuru ot görülmesi ayrılığa ve yalnızlığa işarettir. Rüyayı gören kişinin sevdiklerinden ayrılacağına işarettir. Rüyada kuru ot görmek, kişinin hiç istemeyeceği bir olay yaşayacağına ve bu durumdan dolayı işlerinin bozulacağına işarettir. Kişi yaşadıklarından dolayı kendi isteği ile çevresinden uzaklaşacak ve hayata küsecektir.
Rüya geçici bir dönemi işaret edebileceği gibi kalıcı bir durumu da işaret ediyor olabilir. Dini olarak rüyayı gören kişinin inanç zayıflığından dolayı kötü günler yaşayacağına, ancak tövbe edip Allah’a yöneleceğine ve huzuru tekrar bulacağına işarettir.

Rüyada Kuru Ot Yakmak

Kuru ot başka bir tabirle şanssızlık demektir. Kuru ot yakılması ise şanssızlıkların biteceğinin işaretidir. İş yönünden şansı iyi yaver gitmeyen ve geçim darlığına düşen kişinin bir süre sonra azda olsa eline küçük miktarlarda para geçeceğine işarettir. Kişi az da olsa kazandığı ile mutlu olacak umudu tekrar yerine gelecektir.

Rüyada Kuru Ot Yemek

Rüyasında kuru ot yiyen kişi eğer hasta ise şifa bulacaktır. Ayrıca kişi şükretmesini bilecek ve aza kanaat getirecektir. Şükrünü bilen kişi daha çok kazanmaya başlayacak ve rahat bir yaşamı olacaktır.

Rüyada Kuru Ot Yedirmek

Rüyada kuru ot yedirmek iki şekilde yorumlanır. Eğer ot yedirilen kişi insansa kişinin kısa bir zaman içerisinde çevresindeki birisine yardım edeceğine işarettir. Eğer rüyada hayvana ot yediriliyorsa kişinin hayvanlara iyilik yapacağına ve bunun karşılığı olarak çok iyi olaylarla karşılaşacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın