Rüyada Kurban Eti Görmek

Kurban etinin rüyada görülmesi borçlu olunmaya ve sıkıntılara işarettir. Rüyayı gören kişi kendisine çok para kazandıracağını düşündüğü bir işe yüklü miktarda borç alarak gireceğine, ancak işleri beklediği gibi gitmediği için büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Rüyada kurban eti görmek, kişinin uzun zamandan bu yana yaptığı ve başarılı olduğu bir işte zarar göreceğine işarettir.

Rüyada Kurban Eti Yediğini Görmek

Kurban eti yemek rüyada hayırlı bir şeye işarettir. Rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntülerinin son bulacağına işarettir.

Rüyada Kurban Eti Dağıtıldığını Görmek

Kurban eti dağıtılması hayatın mutlu geçeceğinin bir işaretidir. Rüyayı gören kişi mutlu olacak ve güzel günler yaşayacaktır.

Rüyada Kurban Görmek

Kurban görmek yakın bir zamanda can sıkıcı olayların yaşanacağına işaretidir. Rüya sahibi bir anda kendisini sıkıntıların içinde bulacaktır.

Rüyada Kurban Kesmek

Rüyada kurban kestiğini gören kişi beklenmeyen kötülüklerden korunacaktır. Rüyada kestiği kurban kendisine kefaret olacaktır.

Rüyada Koyun Kesmek

Rüyayı gören kişinin hayvancılık işinden iyi bir para kazanacağına işarettir.

Rüyada Deve Kesmek

Deve kutsal bir hayvandır. Rüyada deve kesilmesi huzura ermeye işarettir.

Rüyada Kedi Kurban Etmek

Gerçek yaşamda olduğu rüyada kedi kesilmesi kötü olayların olacağına işarettir. Bir inanışa göre kedi kurban edilmesi ya da öldürülmesi durumunda büyük miktarda kefaret gereklidir. Aynı şey rüya İçinde geçerlidir.

Rüyada Köpek Kurban Etmek

Rüyayı iki şekilde yorumlamak mümkündür. Kurban edilen köpek sağlıklı İse iyiye işaret değildir. Eğer rüyada kuduz köpek kurban edilmişse kişinin günahlarından arınacağına işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!