Rüyada Kaş Almak

Rüyayı gören kişinin çaresiz durumda olduğuna ve bu durumdan kurtulmak için çareler aradığına işarettir. Rüyada kaş almak kişinin çok çalışarak iyi noktalara gelebileceğinin işaretidir. Ayrıca kişi büyük zorluklardan geçecek ve sonunda başarıyı yakalayabilecektir.

Rüyada Kaş Bıyık Aldırmak

Rüyasında kaş ve bıyık aldıran kişi hayırlı ve müjdeli haber alacak demektir. Rüya sahibi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirebilecek ve büyük başarılara imza atacak demektir. Ayrıca rüyayı gören kişinin ısrarlı ve azimli bir yapısı vardır.

Rüyada Kaş AIınması

Rüyayı gören kişi inancından ve kararlılığından taviz vermeyecek bu yüzden hayatında büyük başarılar elde edecektir. Kişi bu yapısından dolayı maddi anlamda iyi kazançlar elde edecek ve rahat bir yaşam sürecektir.

Rüyada Kaş Aldırmak

Rüyada birisine kaş aldırılması kişinin malından ya da parasından eksilmeleri olacağına işarettir. Kişi maddi ve manevi gücünü kaybedecek ve zor günler yasayacaktır.

Rüyada Kaş Aldığını Görmek

Rüyada kaş aldığını gören kişi yaptığı her işte büyük emekler harcıyor demektir. Kişi yaptığı her işte büyük emekler harcasa da karşılığını alacak demektir.

Rüyada Cımbızla Kaş Almak

Cımbızla kaş almak hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin gaflete düşeceğine, kendisine verilen nimetleri inkar ederek hep başkalarının elindekilere göz dikeceğine işarettir. Ancak kişi bir an için oturup sakin bir şekilde düşününce yaptığı hatanın farkına varacak ve tövbe edecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın