Rüyada Kurbanlık Görmek

Rüyasında kurbanlık gören kimsenin, unuttuğu ve dolayısıyla yerine getirmediği bir adağı olduğu rivayet edilir. Rüyadaki diğer unsurlar ile beraber bazen de uzun zamandır istediği şeylere kısa sürede sahip olacağına, devlette bir iş bulmaya, kötü olayların çevresindeki insanlarla kolayca atlatılacağına ya da hasta ise kısa sürede hastalığından kurtulacağına delalettir.

Rüyada Kurbanlık Et Dağıttığını Görmek

Rüyasında kurbanlık et dağıttığı görmek, kişinin uzun süredir boğuştuğu sıkıntıları, çevresindeki insanlarla konuşarak aşabileceğini gösterir. Rüyada hava aydınlıksa, zengin birinden miras kalacağı ve maddi sıkıntıların kolayca aşılacağı rivayet edilir.

Rüyada Kurbanlık Koç Görmek

Rüyasında kurbanlık koç gören kimsenin başına gelebilecek bir dertten, sadaka ile kurtulabileceğine delalettir. Aynı zamanda çevresindeki birinin kendisinin yardımına muhtaç olduğunu da gösterir. İhtiyaç sahibi birine sadaka vererek hem kendi başına gelebilecek belalardan ve sıkıntılardan kurtulur hem de sadaka verdiği kişiye yardımcı olur. Başka bir yoruma göre de rüyasında kurbanlık koç gören kişinin iş hayatında göstereceği sabrın kendisine istediği kapıları açacağı, kendi emeği ile sıkıntılarından kurtulacağı söylenir.

Rüyada Kurban Kestiğini Görmek

Rüyasında kurbanı kendisinin kestiğini gören kimsenin evine bereket geleceği, şifaya ve zenginliğe kavuşacağı rivayet edilir. Mecbur olduğu ve hoşuna gitmeyen bazı durumlardan kurtulacağına delalettir. Rüyalar, gören kişinin bulunduğu durumlara, rüyanın ferah veya kasvetli olmasına göre farklı anlamlar taşır. Hasta birinin, güzel bir rüyada kurban kestiğini görmesi şifaya kavuşacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın