Rüyada Kıl Dönmesi Görmek

Genel olarak rüyada kıl dönmesi görmek sıkıntı ve hayal kırıklığına delalet eder. Umutla beklenen bir haberin hüsranla son bulacağı, müjdelerin hayal kırıklığına döneceği, başarının elden gideceğine alamettir. Bu dönemde huzursuzluğun yanı sıra, sağlık problemlerinin de habercisi olan bu rüyayı gördüyseniz, tedbiri elden bırakmamalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Rüyada Kalçada Kıl Dönmesi Görmek

Rüyada kıl dönmesi görmek, sıkıntı ve kedere alamet olduğundan bu tarz rüyalar görüldüğünde kişinin kendisini hayatının her alanında daha dikkatle koruması ve maneviyata biraz daha ağırlık vermesi tavsiye olunur. Çünkü bu rüya, rüyayı gören kimsenin, kendi değer verdiği şeylere aykırı bir biçimde kötü alışkanlıklara kapılabileceğine, çevresindeki insanların da bu durumdan dolayı kendisinden uzaklaşacağına yorulur ve dikkatli olunması gerekir.

Rüyada Bacakta Kıl Dönmesi Görmek

Rüyasında bacağında kıl dönmesi gören kimsenin maddi açıdan kendini korumaya alması ve biraz daha tasarruflu davranması tavsiye olunur. Çünkü bu tarz bir rüya, maddi açıdan gelir kaybı yaşanacağına delalettir. Aile babasının dışındaki aile bireylerinin de çalışmak zorunda kalabilme ihtimali vardır. Ayrıca bu rüya evli bir kadın tarafından görülmüşse eğer, psikolojik olarak zor kararlar verilmesi gereken bir dönemi işaret eder. Kocaları tarafından aldatılmış veya aldatılmış hisseden kadınların, eşleri hatalarından ders alarak geri dönmek isteyeceklerdir.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyasında kıl gören kimse uzun bir ömür, maddi zenginliği müjdeler. Vücutta kıl olmayan noktalarda kıl görülmesi ise, önce borçlanacak kadar maddi zayıflamaya ve ardından Allah’ın izni ve yardımıyla bu borcun altından kalkmaya delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın