Rüyada Kayısı Yemek

Rüya tabirlerinde kayısı, temel olarak kısmeti işaret ettiğinden, rüyasında kayısı yiyen kimsenin de hayırlı kısmetlerinin ortaya çıkacağı müjdelenmiştir. Talihi de kişiden yana olacağından akılcı yaklaşımlar ile fırsatları kaçırmaz ve huzurlu bir hayata kavuşabilir.

Rüyada kayısının suyunu içmek ise şifaya delalettir. Kısa sürede sağlık problemlerinden kurtulmayı müjdeler.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek, mutlulukla müjdelenir. Hayırlı kapıların açılacağını işaret eder. Ancak rüyada, kış mevsiminde kayısı görmek maddi açıdan zorlu bir döneme giriş, geçim sıkıntısı çekme ihtimali olarak yorumlanır. Sadece maddi yönden değil, manevi yönden de sıkıntılı günlerin geleceğine yorulur. Bu dönemde ibadeti eksik etmemek manevi yönden sıkıntı çekilmemesine yardımcı olacaktır.

Rüyada, mevsiminde kayısı ise tam tersine maddi gelirin artışını, bereketi temsil eder.

Rüyada Kayısı Ağacı Görmek

Rüyada kayısı ağacı görmek, bir rivayete göre iyi niyetli ve çevresindeki insanlara karşı eli açık, cömert birini simgelerken bir başka rivayete göre de kurnaz ve açgözlü bir erkeği tabir eder.

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyasında kayısı topladığını gören kişi, kendi işinde iyi yerlere gelerek maddi birikim ile refah bir yaşama kavuşmaya başlar. Akıllıca yapılacak yatırımlar ile bir ömür zenginliğe sahip olabilir.

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Kayısı, kısmet olarak yorumlandığı için kuru kayısı da bol kısmet ve talih olarak yorumlanmalıdır. Rüyanızda kuru kayısı gördüyseniz hayırlı işlere girerek bol kazançlar elde edebileceğinizi unutmayın çünkü rüyada kuru kayısı görmek refahı ve huzuru müjdeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın