Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Genel olarak rüyada kaplan yavrusu görmek iş yerindeki sıkıntılara delalet eder. Terfi almanızı istemeyen üst mertebeden iş arkadaşları, patronlar ve amirler gibi biraz daha tedbirli olmanız gereken kişilerden yana size zorluk çıkabilir. Bu kişilerin kendilerini belli etmeden plan yaparak yükselmenizi engelleme ihtimali de önemsenmelidir.

Rüyada Kaplan Yavrusu Sevmek

Kaplan yavrusu, rüyalarda iş ortamındaki üst mertebeden, tabiri caizse, düşmanlarınızı temsil ettiği için, rüyada kaplan yavrusu sevmek de bu tip rakiplerinize karşı gösterdiğiniz şefkat ve anlayış ile onların çıkartacağı ya da çıkarttıkları sorunları aşabileceğinizi işaret eder.

Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, hırslı, acımasız ve hatta zalim bir patrona delalettir. Bir başka rivayete göre ise yapılı, zengin ve güçlü bir erkeğe de yorulabilir. Ferah bir rüyada kaplan görmek, Allah’tan af dilemenin, tövbe etmenin vaktinin geldiğine işaret olduğu gibi bilgi dağarcığı geniş ve aklıselim insanı da işaret eder. Bu tarz yorum farklılıkları rüyanın içerdiği diğer unsurlardan kaynaklanır.

Rüyada Evde Kaplan Görmek

Kendi evinde kaplan olduğunu gören rüya sahibinin, hanesine giren çıkan kişilere dikkat etmesi gerekir. Bu rüya haneye bir belanın yaklaşmaya çalıştığına delalettir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Kaplan yapısı gereği vahşi ve çok güçlü olduğundan, rüyada bir kaplanı sevmek, kolay kolay ikna edilemeyen, inatçı, sert ve çevresindeki insanları kendisinden uzaklaştırmak için korku salan kimselerin, kolayca yumuşayabileceğine delalettir. Yavru kaplan sevmek ise gerek hayat konusunda gerekse iş anlamında deneyimsiz birine yol gösterici olmaya işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın