Rüyada Mevlana Görmek

Rüyasında Mevlana gören kişinin, oldukça zor bir zamandan geçiyorsa kısa bir süre içerisinde bedenen ve ruhen kendisine musallat olmuş dertlerden kurtulacağı rivayet edilir. Dertlerinin sebeplerinin ortadan kalkmasına ve çarelerin beklenmeyen anda kapıda belirivermesi anlamına gelir.

Rüyada Mevlana Şekeri Görmek

Rüyada Mevlana şekeri, kısmeti müjdeler. Rüyayı gören kişi bekarsa kısmetinin açılacağına, dertli ise oluşan her fırsatı yakalayarak kendini bu durumdan güzel bir biçimde kurtaracağına, yoksul ise karşılaşacağı imkanları maddi açıdan rahatlayabileceği en güzel bir yolla değerlendirip refaha kavuşacağına, hasta ise kısa sürede şifa bulacağına delalettir.

Rüyada Mevlana Hazretlerini Görmek

Rüyada Hz. Mevlana’yı görmek, rüyayı gören kimsenin tövbekar olarak daha hayırlı bir ömür süreceği ve tövbelerinin kabulü olarak yorumlanır. İyi niyeti ve hakkaniyeti ile bereketli bir hayata sahip olup hem sevdiklerine hem de ailesine karşı hayırlı bir insan olacağına delalettir. Rüyasında Hz. Mevlana’yı görmek, maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulmayı ve kısa sürede elde edilecek ticari bir başarıyı müjdeler.

Rüyada Mevlana Türbesi Görmek

Rüyada Mevlana türbesi görmek, kötü zamanlarda iyi talihin rüya sahibinden yana olmasına işarettir. Amaçlanan her iyi niyetin vuku bulacağı rivayet edilir. Manevi açıdan güçlü duygulara yönelmek anlamına da gelir.

Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek, rüyayı gören kimselerin bereketli bir hayat süreceğine ve sevdiği insanlara karşı hayır işleyeceğine delalettir. Eğer rüyayı gören bekar ise hayırlı bir evlilik yapacağını müjdeler.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Özlem

Rüyamda Mevlana gördüm. Herkes dönüyordu ama farklı hareketler de yapıyorlardı. Ben de regl olmuşum. Bacaklarımı açıp oturuyordum. Aniden koşup arkadaşım da oraya gitti ve dans etmeye başladı. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Ali

Rüyamda Mevlana türbesine gidiyorum ve orada çalışan arkadaşımı görüyorum. Beraber çalışıyoruz. Sonra ben türbede demir parmaklıklarda yabancı kağıt para görüyorum. Arkadaş bana paraları almamış, paralardan maaş aldığını söylüyor. Tam o sırada Japon turistler geliyor. Arkadaşım türbenin kapandığını ve çıkmaları gerektiğini anlatıyor. Ben de yan tarafta türbenin çeşmesi boşu boşuna akmasın diye çeşmeyi kapatmaya giderken uyandım. Rüyamı yorumlar mısınız?