Rüyada Küpeler Görmek

Rüyada küpeler görmek kısmete ya da hayırlı işlere yorulur. Rüya sahibinin daha önce hiç denenmemiş yeni fikirler bulacağı bu işe girişeceği ve çok başarılı olacağı sonunda maddi olarak büyük bir maddi gelire sahip olacağına delalet eder. Ayrıca rüyada küpe gören kişi yakın zamanda hayırlı bir kısmete sahip olur.

Rüyada Küpe Takmak

Rüyada küpe takmak kişinin kariyerinde yaşayacağı olumlu gelişmelere ve maddi gelirinin artacağına delalet eder. Bazen de rüyada küpe takmak yeni iş olanakları anlamına gelir. Rüyada başka birinin ona küpe taktığını gören kimse, kişinin dindar biri olduğuna, huzura ve mutluluğa işaret eder. Hamile bir kadının rüyasında birine küpe taktığını gören kişinin erkek çocuk sahip olacağına delalet eder. Rüyada erkek bir çocuğun kulağında küpe görmek değerli ve pahalı bir eşyaya, bekar bir kızın kulağında küpe görmek ise yakın zamanda evliliğe işaret eder.

Rüyada Altın Küpe Takmak

Rüyada altın küpe takmak hayra yorulur. Rüya sahibinin çocuğunun hayırlı biri olacağı veya ilerde din adamı olacağına delalet eder.
Rüyada Gümüş Küpe Takmak
Rüyada gümüş küpe takmak kişinin çocuklarının mesleğine delalet eder. Genelde bu rüya çocukların dini ağırlıklı bir meslek seçeceğini ya da küpenin şeklinin düz olmasıyla çocukların sanatçı olacağına işaret eder.

Rüyada Çok Küpe Görmek

Rüyada çok sayıda küpe görmek bilge, saygın veya alim bir kişiye delalet eder. Ayrıca çok küpe görmek, rüya sahibinin alkışlanacak, başarılar getirecek kadar büyük işler yapacağına da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın