Rüyada Kuş Kafesi Görmek

Rüyada kuş kafesi görmek hüznü ve kederi simgeler. Rüya sahibinin içinin sıkılacağı, bunalacağı, daralacağı, çare bulamayacağı, yaşayacağı sıkıntılar ve korkular yüzünden hastalanacağı kadar zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu günlerde peşini uğursuzluğun, kısmetsizliğin, gamın, kederin bırakmayacağına işaret eder. Kişinin büyük psikolojik sorunlar yaşayacağı, bunalıma gireceği bir döneme yorulur.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş görmek, kişinin bir düşmanına ya da bir rakibine delalet eder. Rüya sahibinin bu kişiden rahatsızlık duyduğuna ve kurtulmak, başından savmak için planlar yaptığına, düşünceler içine girdiğine delalet eder. Kişinin bu duruma sabır göstermesiyle bir yolunu bulacağına yorulur.x

Rüyada Boş Kafes Görmek

Rüyada boş kafes görmek rüya sahibinin sorumluluklarından kaçan, üzerine düşen yükümlülükleri yerine getirmeyen kişiliğine simgeler. Bu durumun kişiyi büyük sorunlara sokacağına, başını çok ağrıtacağına ve zorluklara başa çıkmasına sebep olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin sorunlarının ve hayatındaki tersliklerin artarak devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Kuş Dolu Kafes Görmek

Rüyada kuş dolu kafes görmek kısmete yorulur. Bu rüya kişinin yakın zamanda karşılaşacağı bolluğa, berekete yorulduğu gibi, kazancının çokluğuna, yüzünü güldürecek sevindirici haberlere, hayatındaki keyfin ve huzurun artmasına ve her şeyin yolunda gitmesine yorulur.

Rüyada Kümes Görmek

Rüyada kümes görmek kişinin yaşam alanına işaret eder. Bu yaşam alanını kişinin evi ya da ofisi olabilir. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin malının artmasına, yakın zamanda mülk sahibi olacağına, kiracılıktan kurtulacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın