Skip to Content

Rüyada Lacivert Renk Görmek

Rüyada lacivert renk görmek rüya sahibinin kariyerinde atılım yapmak için büyük fırsatların karşısına geleceğine ve bu fırsatları en doğru şekilde kullanacağına, kişinin işinde kendine yarar sağlayacak kişilerle arkadaşlık kuracağına, yakın zamanda kariyerini önemli ölçüde etkileyecek bir toplantıya katılacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin çekingen ve utangaç kişiliğini simgeler. Bu sebepten girişken bir tavır sergileyemediğine, iş başvurularında arka planda kaldığına işaret eder.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek hayra yorulur. Beyaz saflığın ve temizliğin simgesidir. Bu nedenle beyaz renk gören kişinin hayatında sevincin, mutluluğun ve huzurun hakim olacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya, rüya sahibinin alacağı mutlu haberlere, büyük müjdelere de işaret eder.

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek başarıyı simgeler. Rüya sahibinin hem sosyal hem de iş yaşamında başarılarının artacağına, saygınlığının çoğalacağına, bu durumun kişinin maddi gelirine olumlu yansıyacağına, hayatındaki şansız dönemin, durgunluğun ve uğursuzluğun artık son bulacağına, büyük bir makama işaret eder.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk görmek aşkı simgeler. Kişinin herkesin dilini düşecek kadar büyük sevdaya sahip olacağına, hayırlı bir kısmete, büyük bir aşka, karşılıklı sevilmeye, tutkuya, kara sevdaya işaret eder. Bazılarına göre kırmızı renk olumsuzluk sembolüdür ve evli çiftler arasında oluşacak kavgaya, büyük ve şiddetli tartışmalara, kırgınlıklara, mutsuzluğa, hüzne delalet eder.