Rüyada Külçe Altın Görmek

Rüyada külçe altın görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde düşeceği sıkıntıya delalet eder. Rüya sahibinin yapmış olduğu ya da çalışmış olduğu işte arzu ettiği performansı ya da başarıyı gösteremeyeceğine, gelirinde azalma olacağına, elinde ne var ise kaybedeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş anlamında oldukça şansız olduğu bir döneme girdiğine tabir olunur. Ayanı zamanda rüya sahibinin etrafında bulunan bazı kimselerin onun sırtından geçinmeye çalıştığına da delalet eder.

Rüyada Külçe Altın Bulduğunu Görmek

Rüyada külçe altın bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan bazı kişilerin onun başarısını kıskandığına, onun kötü duruma düşmesi için ellerinden geleni yaptıklarına, sürekli ayağını kaydıracak atılımlarda bulunduklarına delalet eder. Rüyada külçe altın bulduğunu görmek uyarıcı bir rüya olup, rüya sahibinin dikkatli olması hakkında ikaz niteliğindedir.

Rüyada Külçe Altın Satın Aldığını Görmek

Rüyada külçe altın satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında başarısız olacağına, iflas edeceğine ya da işinden olacağına ve uzun bir süre bu kötü gidişatı geri döndürmek için çaba harcayacağına delalet eder.

Rüyada Külçe Altın Tutuğunu Görmek

Rüyada külçe altın tutuğunu görmek, rüyayı gören kişinin hesap kitap yapmadan riskli işlere adım attığına, kendini tehlikeli ve belalı olan durumlara doğru ittiğine delalet eder. Rüyayı gören kişiyi uyarıcı bir nitelikte olan bu rüya hatalarına devam etmesi ile sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın