Rüyada Küçüldüğünü Görmek

Rüyada küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yaşamına gerçekleşecek olan bazı olaylara delalet eder. Rüya sahibinin bu olaylar neticesinde geçireceği değişim olarak ifade edilen rüyada küçüldüğünü görmek, rüya sahibinin daha anlayışlı ve de daha sakin bir insan olacağına delalet eder. Dünyaya başka bir penceren bakmaya başlayacak olup bu sayede iş ve aile yaşamının da daha huzurlu olacağına ve daha mutlu bir yaşam süreceğine tabir olunur.

Rüyada Birisinin Küçüldüğünü Görmek

Rüyada birisinin küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kendisini çok yıprattığına, stres ve üzüntü içinde olduğuna bu stres ve üzüntüyü giderecek bazı çözümleri ararken sağlığını da tehlikeye soktuğuna delalet eder. Rüya sahibinin olaylar karşısında daha sakin, daha duyarlı ve daha soğukkanlı olması gerektiğine tabir olunur. Uyarıcı rüya niteliğinde olup sakin ve soğukkanlı olup, üzüntüden uzaklaşmama durumunda hastalığa delalet eder.

Rüyada Bir İnsanın Küçüldüğünü Görmek

Rüyada bir insanın küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında karşısına fırsatların çıktığına fakat bu fırsatları yakalamada geciktiğine bir zamanlama hatası yaptığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin fırsatları kaçırdığı için üzülmesi olarak da tabir olunur.

Rüyada Ellerin Küçüldüğünü Görmek

Rüyada ellerin küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında sorunlar yaşadığına, yaşadığı bu tür sorunların ona deneyim kazandırdığına, karşılaşacağı sıkıntı ya da sorunlara karşı daha itiyatlı olacağına ve bu sorunların çözümünde tecrübelerinden yararlanacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın