Rüyada Kuru Fasulye Pişirmek

Rüyada kuru fasulye pişirmek, rüyayı gören kişinin gam ve keder düşeceğine, sıkıntılı günler geçireceğine, işlerinin bozulacağına delalet ettiği gibi bazı âlimlere göre ise para kazanmaya, aile içinde huzura, bolluğa ve berekette delalettir.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek, rüyayı gören kişinin mutlu, sağlıklı, bol kazançlı, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada kuru fasulye görmek sıkıntıya, gam ve kedere yorumlanıp aynı zamanda gelirin de azalmasına delalettir. Rüyada kuru fasulye görmek rüyayı gören kişinin hayatta izleyeceği yolla delalettir.

Rüyada Kuru Fasulye Yediğini Görmek

Rüyada kuru fasulye yediğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir hayalini kurup, ,istekle ve arzu ile beklediği haberin sonunda geleceğine ve bu sebep ile mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Aldığını Görmek

Rüyada kuru fasulye satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yetenekli, başarılı ve güzel bir insan olduğuna delalet edip çevresindeki insanların ona imrendiğine ve onun sahip olduğu meziyetlere sahip olabilmek için kıskançlık beslediğine ve de onun ile bu sebepten dolayı arkadaşlık etmediklerine yorumlanıyor.

Rüyada Kuru Fasulye Topladığını Görmek

Rüyada kuru fasulye topladığını görmek, rüyayı gören kişinin hastalıktan, borcundan ve türlü sıkıntısından kurtulacağına delalet eder. Rüyada kuru fasulye topladığı görmek büyük bir kısmet ile karşılaşmaya ve bu kısmetten yaralanmaya delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!