Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüyada mavi gül görmek, rüyayı gören kişinin genellikle özel yaşamına ya da aşk yaşamındaki beklentisine delalet eder. Rüyada mavi gül görmek bekâr kimse için soylu ve zengin olan bir kısmet arzusunda olduğuna yorumlanıyor. Rüyada görülen mavi gülün durumuna göre farklı şekilde tabir olunur.

Rüyada Solmuş Mavi Gül Görmek

Rüyada solmuş mavi gül görmek, rüyayı gören kişinin arzu ettiği gibi bir aşk hayatını yaşamadığına ya da yaşamayacağına, hayatına giren ya da girecek olan kişinin onun için hayırlı olmadığına delalete der. Rüya sahibinin beklentilerine cevap alamayacağı bir aşk hayatına yorumlanan solmuş mavi gül, bu kişi ile devam etmenin durumunda aşk yaşamında mutsuz olunacağına tabir olunur.

Rüyada Taze Mavi Gül Görmek

Rüyada taze ve görkemli olan güzel bir mavi gül görmek ise rüyayı gören kişinin soylu ve zengin bir kısmetinin olacağına, rüya sahibi için hayırlı olan bu kısmetin onun beklentilerine cevap verebileceğine delalet eder.

Rüyada Mavi Gül Kokladığını Görmek

Rüyada mavi gül kokladığını görmek, rüyayı gören kişinin önüne çıkacak olan güzel fırsatlara delalet eder. Rüyada mavi güllü koklayıp sonrasında kopardığını gören kişi ise yeni bir işe başlayacağına ya da yeni bir işe gireceğine yorumlanıyor. Rüyada mavi gülleri görüp onarlı topladığını gören kişi, geçim derdinin olmayacağı bir işe girer, kazandığı yeni beceriler sayesinde oldukça iyi bir yere gelir, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürer.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın