Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyada küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı olaylar sebebi ile yeni başlangıçlar yapacağına, yeni bir düşünce yapısına sahip olacağına, kavga ve tartışmalardan uzak durarak daha güzel ve daha sakin bir yaşam seçeceğine tabir olunur. Rüyayı gören kişinin yaşamında daha anlayışlı, daha insancıl olacağına, aile yaşamında da çok mutlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada Ellerinin Küçüldüğünü Görmek

Rüyada ellerinin küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet olup, rüya sahibinin bu sıkıntılı süreçten geçerken deneyim kazanacağına ve ileriki iş hayatında bu tür çıkmazlara girilmemesi için tedbir alacağına, girilmesi durumunda ise nasıl hareket edeceğini deneyimlerine dayanarak çözeceğine delalet eder.

Rüyada Göğsünün Küçüldüğünü Görmek

Rüyada göğsünün küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı sıkıntılı günlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında eline geçen fırsatları zamanında değerlendirememesi sebebi ile yaşayacağı zor durumlara delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında bulunan sıkıntılar yüzünden aldığı bazı destekleri de zaman içinde yavaş yavaş kaybedeceğine tabir olur.

Rüyada İnsanın Küçüldüğünü Görmek

Rüyada insanın küçüldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatına delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş yaşamında eline geçen ya da eline geçecek olan fırsatları zamanlama hatası sebebi ile kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin yaşamında yaşayacağı sıkıntı sebebi ile strese gireceğine, bazı olumlu olayları görmekte zorlanacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın